phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Hilton

Výhody nabídky

  • pro náročnější
  • půjčovna kol
  • klimatizované pokoje

Hotel Hilton Kód: 3428

PLN
Itaka

Hotel Hilton Kód: 3428 Itálie \ Sicílie \ Giardini Naxos

Popis nabídky

Giardini Naxos

Hotelový komplex s ideální polohou přímo na pláži v udržované zahradě ve středisku Giardini Naxos. Nedaleko hotelu autobusová zastávka (pravidelné spojení do blízké Taorminy - cca 20 minut jízdy, za poplatek). Samotný hotel je vystavěn nedaleko centra střediska, tvořeného klidnější silnicí s několika obchůdky a restauracemi.

Menší písečná pláž s oblázky se nachází přímo u hotelu. Přístup po několika schodech, plážový servis za poplatek.

Hala s recepcí, barem, WI-FI (za poplatek), několik restaurací, obchod se suvenýry, TV kout, výtahy, kadeřník, bazén s terasou na opalování – slunečníky, lehátka, případně křesílka zdarma, konferenční centrum, SPA centrum, internet, prádelna.

Luxusní zrenovované dvoulůžkové pokoje s možností ubytování dalšího dospělého či 2 dětí (na stávajícím počtu lůžek) mají koupelnu, WC, fén, SAT LCD, telefon, konvici na kávu a čaj, minibar, trezor, klimatizaci, žehličku a žehlicí prkno, internet a balkon. Za příplatek též pokoje plus (výhled na moře) či family.

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Bufetové snídaně. Fakultativní obědy či večeře jsou servírované.

Aerobik, stolní tenis, fitness (24 hod. denně). Nedaleko hotelu jsou tři tenisové kurty a možnost vodních sportů (za poplatek). V okolí hotelu možnost potápění, vodního lyžování, létání deltaplánem, jízd na koních a využití golfového hřiště (25 km) – vše za poplatek.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Na místě se platí pobytová taxa.

Informace o regionu

Itálie — Sicílie — Giardini Naxos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter