phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Caravelle, Minicaravelle

Výhody nabídky

  • hotel v centru střediska
  • přímo u pláže

Hotel Caravelle, Minicaravelle Kód: 3702

PLN
Itaka

Hotel Caravelle, Minicaravelle Kód: 3702 Itálie \ Severní Jadran \ Lido di Jesolo

Popis nabídky

Lido di Jesolo

Hotel se nachází v centru města Lido di Jesolo na náměstí Piazza Milano, jen pár kroků od moře a kousek od hlavní promenády. Budova Minicaravelle se nachází od hotelu Caravelle cca 50 metrů, je třípatrová a její hosté mohou využívat recepci, bazény, bar a restauraci hotelu Caravelle.

Jadranské moře – jenpár kroků do pláže, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, soukromá pláž s plážovým servisem (slunečník a 2 lehátka).

V hotelu je k dispozici recepce, 3 výtahy, čítárna, TV místnost, WiFi ve společných prostorech (u recepce, baru a bazénu), restaurace s výhledem na moře, restaurace self service, bar s velkou terasou, bazén pro dospělé, dětský bazén, lehátka u bazénu (do vyčerpání, bazény v provozu v závislosti na počasí), diskotéka La Caravella, stolní tenis, půjčovna kol (do vyčerpání), prádelna (na vyžádání a za poplatek), dětské hřiště, parkoviště.

Dvoulůžkové pokoje s možností přístýlky mají sociální zařízení, TV SAT, radio, telefon, minibar, trezor, klimatizaci a fén. K dispozici též pokoje s výhledem na mořskou stranu a s výhledem na mořskou stranu a balkonem , pokoje mají možnost dvou přistýlek. V budově Minicaravelle se nachází pokoje s postranním výhledem na mořskou stranu, balkonem a možností 2 přistýlek či pokoje s čelním výhledem na mořskou stranu, balkonem a možnosti jedné přistýlky.

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Snídaně a večeře formou bufetu (hosté z Minicaravelle využívají restauraci v Caravelle), možnost obědů v restauraci Self Service (bližší info a platba na místě).

Bazén, diskotéka, stolní tenis, půjčovna kol, vodní sporty na pláži.

* 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * asistenční telefonická služba

Informace: Na místě se platí pobytová taxa. Plážový servis v ceně, WIFI zdarma (na recepci), půjčovna jízdních kol zdarma. NA VYŽÁDÁNÍ: Dětská postýlka za poplatek, malá zvířata 8 Eur/den.

Informace o regionu

Itálie — Severní Jadran — Lido di Jesolo

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter