phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Rezidence Leonardo/green Marine

Výhody nabídky

  • rezidence přímo u pláže
  • pěkné dvoupatrové vilky

Rezidence Leonardo/green Marine Kód: XIT2LEO

PLN
Itaka

Rezidence Leonardo/green Marine Kód: XIT2LEO Itálie / Palmová riviéra / Silvi Marina

Popis nabídky

Silvi Marina

Velmi oblíbené rezidenční komplexy dvoupatrových budov se nacházejí přímo u pláže v krásné palmové zahradě ve vzdálenosti cca 500 m od centra - rezidence Leonardo,cca 1 km - rezidence Green Marine.

Obě rezidence se nacházejí přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek.

Za poplatek garáže.

Mono 2: 1 obytná místnost s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou pohovkou nebo manželským lůžkem. Bilo 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem. Trilo 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 pokoj se 2 lůžky.
Všechny apartmány mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), balkon nebo terasu; na vyžádání TV a pračku (omezený počet); za poplatek a na vyžádání ložní a koupelnové prádlo, dětská postýlka.

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Bez stravování.

V blízkosti se nachází řada obchodů, barů a restaurací; za poplatek tenisové kurty, fotbalové hřiště, vodní sporty na pláži.

* 7 noclehů * asistenční službu v českém jazyce * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * spotřebu energií (plynu, vody, elektřiny) * závěrečný úklid (vyjma kuchyňského koutu) * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: NA VYŽÁDÁNÍ: * dětská postýlka 25 EUR/týden * ložní prádlo 10 EUR/osoba/týden nebo vlastní * garáž 10 EUR/den * plážový servis 50 EUR/týden v období 30/6-28/7, 100 EUR/týden v období 28/7-1/9 * malá zvířata 30 EUR/pobyt (ceny jsou přibližné a mohou se změnit).

Informace o regionu

Itálie — Palmová riviéra — Silvi Marina

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter