phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Rezidence Green Bay

Výhody nabídky

  • velmi pěkné residence
  • plážový servis v ceně

Rezidence Green Bay Kód: 3278

PLN
Itaka

Rezidence Green Bay Kód: 3278 Itálie \ Palmová riviéra \ Pineto

Popis nabídky

Nový moderní komplex s bazénem se nachází na klidném, slunečném místě s krásným výhledem na moře na okraji letoviska Pineto (nejbližší obchod cca 500 m, supermarket 2 km, centrum městečka cca 3 km). Místo je ideální pro rodinnou dovolenou i pro náročnější klienty.

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a plážovým servisem v ceně se nachází cca 200 metrů od rezidence.

Bazén (v provozu zpravidla od poloviny června do poloviny září - dle počasí), sluneční terasa, společná pračkaza poplatek, parkoviště (v ceně do vyčerpání míst) a garáže (za poplatek, do vyčerpání míst).

Všechny moderně zařízené apartmány jsou klimatizované, mají vybavený kuchyňský kout v obývacím pokoji, vlastní sociální zařízení, TV a balkon se zahradním nábytkem. BILO 2/4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, ložnici s manželským lůžkem. TRILO4/6: má navíc pokoj s palandou.

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Vlastní.

Vodní sporty na pláži, řada obchůdků a restaurací v centru města a okolí.

* 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * spotřeba energií (plynu, vody, elektřiny)

Informace: Na místě se platí pobytová taxa, není delegát, povinné platby na místě v EUR: závěrečný úklid 10 EUR / osoba, NA VYŽÁDÁNÍ: povlečení 10,- Eur/osoba/výměna, koupelnové prádlo 5,- Eur/osoba/výměna, postýlka 50,- Eur/týden, klimatizace 50,- Eur/týden, garáž 50,- Eur/týden, malá zvířata 30,- Eur/pobyt, vratná kauce 100,- Eur/apartmán.

Informace o regionu

Itálie — Palmová riviéra — Pineto

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter