phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Med Resort

Výhody nabídky

  • velmi pěkné rezidence
  • plážový servis v ceně

Med Resort Kód: XIT2MED

PLN
Itaka

Med Resort Kód: XIT2MED Itálie / Palmová riviéra / Pineto

Popis nabídky

Pěkný rezidenční komplex tří částí, Micaene, Myconos a Samos, se nachází v zahradě nedaleko písčité pláže v jižní části letoviska Pineto, cca 50 m od centra. V blízkosti komplexu vede železniční trať, která však nemá velký rušivý vliv.

Dlouhá písčitá pláž se nachází 50 m od rezidencí Micaene a Myconos a 200 m od rezidence Samos; plážový servis (1 slunečník a 2 plážová křesílka/apartmán) zdarma.

V každé rezidenci vlastní bazén (v provozu dle počasí, zpravidla od června do poloviny září); za poplatek parkoviště a garáž,v blízkosti restaurace a bar.

Bilo 2/4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, samostatná ložnice s manželskou postelí.
Trilo 4/6: má navíc pokoj se 2 lůžky.
Všechny pěkně a vkusně zařízené apartmány mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), TV, pračku, balkon nebo zahrádku; za poplatek a na vyžádání klimatizace, ložní a koupelnové prádlo, dětská postýlka. Všechny apartmány typu Trilo jsou dvoupatrové. V části Myconos a Samos jsou pouze apartmány typu Bilo, v Micaene typy Bilo a Trilo.

Bez stravování.

Řada obchůdků a restaurací v centru města a okolí; za poplatek vodní sporty na pláži.

* 7 noclehů * asistenci v českém jazyce * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * spotřebu energií (plynu, vody, elektřiny) * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace obdržíte po příjezdu do ubytovacího zařízení. * Vratná kauce 100 EUR/apartmán * Povinný závěrečný úklid 15 EUR/osoba * NA VYŽÁDÁNÍ: * ložní prádlo 10 EUR/osoba * koupelnové prádlo 5 EUR/osoba * postýlka/přistýlka 50 EUR/týden * klimatizace 50 EUR/týden (23.6.-8.9.) * garáž 50 EUR/týden, parking 30 EUR/týden * malá zvířata 30 EUR/týden (ceny jsou přibližné a mohou se změnit).

Informace o regionu

Itálie — Palmová riviéra — Pineto

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter