phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Terme Villa Teresa

Výhody nabídky

  • 2 bazény s termální vodou
  • krásná poloha s výhledem na moře
  • minibus na pláž zdarma
  • nedaleko centra

Hotel Terme Villa Teresa Kód: 3609

PLN
Itaka

Hotel Terme Villa Teresa Kód: 3609 Itálie \ Ischia

Popis nabídky

Kvalitní a oblíbený hotel se nachází na klidném místě s výhledem na zátoku Citara a termální park Poseidonovy zahrady (hotelový bus zdarma), cca 2,5 km od centra, autobusová zastávka 150 m od hotelu, obchody, bary a restaurace cca 100 m od hotelu.

Písčitá pláž Citara s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 500 m od hotelu (hotelový minibus v intervalech stanovených hotelem zdarma), písčitá pláž Cava del Isola cca 800 m od hotelu, přístup po schodech; lehátka a slunečníky na plážích za poplatek.

Vstupní hala, recepce, centrální trezor, výtah, restaurace, TV místnost, bar, snack bar u bazénu s hudebními večery, WiFi ve veřejných prostorách zdarma. 2 bazény (z toho 1 krytý, 30-35°C) s termální vodou, dětské brouzdaliště; lehátkaa slunečníky u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, telefon, balkon nebo terasu; za poplatek klimatizace (cca 15.6.-15.9., na vyžádání, cca 7,5 EUR/den), chladnička (na vyžádání, cca 20 EUR/týden). Pokoje na mořskou stranu nebo s výhledem na moře za příplatek.

Polopenze zahrnuje rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu a salátový bufet.

Kulečník, posilovna; za poplatek Spa centrum - sauna, pára, vířivka, masáže, kosmetické procedury.

LETECKY: * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. VLASTNÍ DOPRAVA / BUS: * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * delegátské služby * v případě autokarové dopravy - zpáteční jízdenku

Informace: * Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. * Dětská postýlka na vyžádání. * Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Informace o regionu

Itálie — Ischia

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter