phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel La Scogliera

Výhody nabídky

  • ideální poloha téměř u moře a blízko centra
  • skvělá kuchyně

Hotel La Scogliera Kód: 3645

PLN
Itaka

Hotel La Scogliera Kód: 3645 Itálie \ Ischia

Popis nabídky

Stylový hotelový komplex hlavní budovy a přízemních bungalovů leží cca 1 km od centra města s obchody, restauracemi a bary, které je dostupné procházkou podél pobřeží, a zároveň nedaleko dvou pláží.

Písčitá pláž Chiaia se nachází cca 200 m od hotelu, písčitá pláž San Francesco cca 500 m od hotelu, lehátka a slunečníky na plážích za poplatek.

Vstupní hala, recepce, restaurace, piano bar, bar u bazénu, WiFi ve společných prostorách, 2 venkovní bazény (1 s termální vodou), krytý bazén (32°); terasa na slunění s lehátky a slunečníky.

Dvoulůžkové stylově zařízené pokoje s možností přistýlky, umístěné v hlavní budově nebo v bungalovech, mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV a balkon nebo terasu (někdy společnou); za poplatek trezor a minibar. Za příplatek pokoje s výhledem na mořskou stranu nebo na moře.

Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu, salátový bufet; možnost dokoupení plné penze.

Možnost výletů, návštěvy termálních parků, možnost nákupů a večerní zábavy v centru.

LETECKY: * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. VLASTNÍ DOPRAVA / BUS: * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * delegátské služby * v případě autokarové dopravy - zpáteční jízdenku

Informace: * Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. * Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Informace o regionu

Itálie — Ischia

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter