phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel La Bagatella

Výhody nabídky

  • vhodné pro milovníky klidu a pohody
  • Spa centrum
  • stylové pokoje
  • nedaleko centra i pláže

Hotel La Bagatella Kód: 7783

PLN
Itaka

Hotel La Bagatella Kód: 7783 Itálie \ Ischia

Popis nabídky

Hotel se nachází v klidném místě plném středomořské vegetace cca 1,5 km od centra, poblíž slavných botanických zahrad La Mortella, autobusová zastávka cca 100 m od hotelu, v okolí restaurace a obchody.

Písčitá pláž San Francesco se nachází cca 200 m od hotelu, cca 600 m od hotelu se nachází široká písčitá pláž Chiaia, která končí před samotným centrem města Forio, lehátka a slunečníky na plážích za poplatek.

Vstupní hala, recepce, restaurace, bar, WiFi v prostoru recepce zdarma; za poplatek parkoviště, internetový koutek, půjčovna aut a kol.Bazén, jacuzzi; lehátka u bazénu zdarma, krytý termální bazén (30°).

Standardní dvoulůžkové pokoje, umístěné v přízemních bungalovech v zahradě s teráskou a venkovním posezením jsou vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací (cca 15.6.-15.9.), SAT/TV, ,telefonem, trezorem; za poplatek minibar, dětská postýlka (na vyžádání). Za příplatek pokoje v hlavní budově s WiFi připojením.

Polopenze zahrnuje rozšířené kontinentální snídaně s nabídkou slaných a sladkých pokrmů, večeře formou výběru z dvouchodového menu a zeleninový bufet, příležitostně tématické večeře s přípravou pravé neapolské pizzy.

Spa centrum - malý krytý bazén s termální vodou (provozní dobu určuje hotel); za poplatek sauna, masáže, kosmetické procedury. Možnost výletů, návštěvy termálních parků, možnost nákupů a večerní zábavy v centru.

LETECKY: * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. VLASTNÍ DOPRAVA / BUS: * 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * delegátské služby * v případě autokarové dopravy - zpáteční jízdenku

Informace: * Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. * Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Informace o regionu

Itálie — Ischia

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter