phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Eden Park

Výhody nabídky

  • nedaleko centra
  • písčitá pláž vhodná i pro děti
  • hotelový bus na pláž a do centra Fioria
  • dobré jídlo

Hotel Eden Park Kód: 9274

PLN
Itaka

Hotel Eden Park Kód: 9274 Itálie \ Ischia

Popis nabídky

Příjemný hotel se nachází nedaleko historického centra městečka Forio se slavnými Poseidonovými zahradami (hotelový bus zdarma); autobusová zastávka před hotelem, nákupní možnosti v docházkové vzdálenosti.

Písčitá pláž Chiaia s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 300 m od hotelu, hotelový bus na pláž zdarma, lehátka a slunečníky za poplatek.

Vstupní hala, recepce, restaurace, venkovní bar, parkoviště, WiFi ve společných prostorách hotelu zdarma, terasa na slunění, 2 bazény (1 s termální vodou); lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, telefonem. Na vyžádání a za příplatek pokoje s balkonem a pokoje s klimatizací.

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. * Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Polopenze zahrnuje kontinentální snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu a salátový bufet.

Možnost návštěvy vyhlášených termálních parků, možnost výletů, večerní zábava v centru.

LETECKY: * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. VLASTNÍ DOPRAVA / BUS: * 7/14 noclehů, BUS: 10 dní * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * delegátské služby * v případě autokarové dopravy - zpáteční jízdenku

Informace: SPECIÁLNÍ NABÍDKA: V termínu 10.08. - 17.08. 2019 a 17.08. - 24.08. 2019 mají naši hosté v ceně pobytu denní vstup do lázeňského centra vč. sauny, aromatické sprchy a jacuzzi (platí pro pokoj standard s oknem).

Informace o regionu

Itálie — Ischia

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter