phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Oasi & Parco Termale Castiglione

Výhody nabídky

  • termální bazény v ceně
  • krásné přírodní prostředí
  • luxusně vybyvené pokoje

Hotel Oasi & Parco Termale Castiglione Kód: 3797

PLN
Itaka

Hotel Oasi & Parco Termale Castiglione Kód: 3797 Itálie \ Ischia \ Casamicciola Terme

Popis nabídky

Casamicciola Terme

Ve svahu nad mořem v zeleném parku s bujnou vegetací a jeho součástí je překrásný termální park Castiglione. Hotel se nachází asi 2 km od střediska Casamicciola a 3 km od střediska Ischia Porto. Nad hotelem je autobusová zastávka, kam se dostanete lanovkou.

Přímo pod areálem jsou dřevěná plata se vstupy do vody (od poloviny června do poloviny září), kamenité dno. Nejbližší písčitá pláž je ve středisku Casamicciola (3 km).

Součástí termálního parku Castiglione, kam mají hosté přístup zdarma. Areál je tvořen termálními prameny, které znali již Strabo a Plinius. Deset bazénů, z nichž 8 má termální vodu o teplotě 30-40 stupňů, jeden bazén s mořskou a jeden se sladkou vodou. Dva kryté bazény, dva s vířivkami, dvě sauny, balneoterapie, restaurace nad mořem, internet (za poplatek), parkoviště.

Přízemní klimatizované dobře vybavené dvoulůžkové bungalovy s vlastním příslušenstvím a možností 2 přistýlek zasazené do terénu, tj. zadní trakt je bez oken. Před bungalovy jsou terasy. Moderní nábytek, TV, lednička, telefon, fén, příslušenství. Výhled na moře, bungalovy superior a apartmány za příplatek a na vyžádání.

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Bufetové snídaně, večeře s obsluhou výběrem z menu.

Termální park přímo v objektu s neomezeným množstvím návštěv, možnost zajímavých výletů po okolí.

LETECKY: * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. VLASTNÍ DOPRAVA / BUS: * 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * delegátské služby * v případě autokarové dopravy - zpáteční jízdenku

Informace: Na místě se platí pobytová taxa.

Informace o regionu

Itálie — Ischia — Casamicciola Terme

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter