phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Merusaka Nusa Dua

Výhody nabídky

  • hotel s důrazem na lokální styl
  • možnost pokoje swim-up nebo vily
  • ideální pro relaxaci

Hotel Merusaka Nusa Dua Kód: DPS2MER

39 959PLN
Dorośli: 2 snídaně Út 08.10 – Út 15.10.24
Itaka

Hotel Merusaka Nusa Dua Kód: DPS2MER Indonésie / Bali / Nusa Dua

Popis nabídky

Nusa Dua

V lokalitě Nusa Dua, cca 13 km od mezinárodního letiště Bali. Živá zábavní letoviska jako Legian či Kuta cca 17 km od hotelu. Nejbližší nákupní možnosti a restaurace cca 600 m od hotelu.

Hotel se nachází přímo u dlouhé písčité pláže. U hotelu lehátka a slunečníky zdarma. Sezónně nabídka vodních sportů od místních poskytovatelů za poplatek.

1 hlavní budova, několik vedlejších budov, vily. Recepce otevřena 24 hodin denně, 4 restaurace, 2 bary. Wi-Fi připojení zdarma. Přihlášení od 15:00 odhlášení do 12:00.

Pokoj deluxe - plocha cca 48 m², vybaven 1 dvoulůžkovou nebo 2 jednolůžkovými postelemi (možnost 1 přistýlky), TV, telefonem, trezorem, minibarem (za poplatek dle spotřeby), set na přípravu kávy / čaje; vlastní příslušenství (WC, vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů). Balkon nebo terasa.
Na vyžádání za příplatek pokoj s přímým vstupem do sdíleného bazénu (swim-up) nebo vila.

Dětský klub pro děti 5 - 12 let s programem dle nabídky hotelu.

Snídaně.
All inclusive.
Přesný rozpis časů a míst podávání jednotlivých jídel obdrží klienti při check-inu v hotelu.

3 venkovní bazény, z toho 1 dětský. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Wellness (masáže a spa procedury za poplatek). Fitness.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.

Občané České republiky přijíždějící za účelem turistiky mohou žádat o vízum po vstupu do země (tzv. Visa on Arrival - VOA). O vízum však doporučujeme žádat elektronicky (e-VOA) již před cestou na webové stránce https://molina.imigrasi.go.id  
Poplatek za vízum činí cca 35 USD / osoba.

Od 14. 2. 2024 se na Bali platí jednorázová místní taxa ve výši cca 10 USD / osoba. Její úhrada je aktuálně možná skrze aplikaci Love Bali App nebo stránky https://lovebali.baliprov.go.id/

Informace o regionu

Indonésie — Bali — Nusa Dua

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky