phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Three Corners Happy Life

Výhody nabídky

 • umístění přímo u pláže
 • all inclusive v ceně
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)
 • All inclusive pro dítě ZDARMA!

Hotel Three Corners Happy Life Kód: 4670

14 990PLN
Dorośli: 2 all inclusive Čt 30.03 – Čt 06.04 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Three Corners Happy Life Kód: 4670 Egypt \ Marsa Alam (oblast) \ Marsa Alam

Popis nabídky

Pěkný a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže. Vzdálenost od letiště Marsa Alam je cca 25 km. V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Přímo u hotelu je asi 200 m dlouhá písečná pláž, vstup do moře je zajištěn z mola (doporučujeme boty do vody). Vhodné pro potápění a šnorchlování (korálové útesy v blízkosti). Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži.

Hotel tvoří vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace a několik dvoupatrových budov s pokoji. Uprostřed komplexu se nachází velký bazén s tobogánem a skluzavkou (v zimě vyhřívaný) a dětský bazén. Je zde hotelová restaurace, italská a rybí a la carte restaurace, bary na recepci, u bazénu a na pláži (součást all inclusive), WI-FI a internet (za poplatek), obchod se suvenýry, dětský klub a hřiště, lékařská služba.

Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem, trezorem zdarma, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén nebo na mořskou stranu. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit rodinné pokoje s možností až dvou dětí na společné přistýlce a propojené pokoje.

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, zmrzlinu pro děti, kávu, čaj.

V rámci all inclusive je stolní tenis, posilovna, volejbal; za poplatek je billiard, tenisový kurt, sauna, masáže. Animační programy pro děti i dospělé, diskotéka, je zde potápěčské centrum.

Informace o regionu

Egypt — Marsa Alam (oblast) — Marsa Alam

Tipy pro správnou volbu: - umístění přímo u pláže
- all inclusive v ceně
- vhodné pro rodiny s dětmi
- optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)
- All inclusive pro dítě ZDARMA!

Poloha: Pěkný a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže. Vzdálenost od letiště Marsa Alam je cca 25 km. V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Pláž: Přímo u hotelu je asi 200 m dlouhá písečná pláž, vstup do moře je zajištěn z mola (doporučujeme boty do vody). Vhodné pro potápění a šnorchlování (korálové útesy v blízkosti). Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži.

Vybavení: Hotel tvoří vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace a několik dvoupatrových budov s pokoji. Uprostřed komplexu se nachází velký bazén s tobogánem a skluzavkou (v zimě vyhřívaný) a dětský bazén. Je zde hotelová restaurace, italská a rybí a la carte restaurace, bary na recepci, u bazénu a na pláži (součást all inclusive), WI-FI a internet (za poplatek), obchod se suvenýry, dětský klub a hřiště, lékařská služba.

Ubytování: Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem, trezorem zdarma, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén nebo na mořskou stranu. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit rodinné pokoje s možností až dvou dětí na společné přistýlce a propojené pokoje.

Stravování: Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, zmrzlinu pro děti, kávu, čaj.

Sport a zábava: V rámci all inclusive je stolní tenis, posilovna, volejbal; za poplatek je billiard, tenisový kurt, sauna, masáže. Animační programy pro děti i dospělé, diskotéka, je zde potápěčské centrum.

Mapa
Recenze
4,6 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pohodlí
 • Pokoje standard
 • Servis

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
19 390 -22%
14 990 Celkem Podrobnosti o ceně 29 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter