phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Resta Reef Resort

Výhody nabídky

 • umístění přímo u pláže
 • all inclusive v ceně
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)
 • All inclusive pro dítě ZDARMA!

Hotel Resta Reef Resort Kód: 7635

8 490PLN
Dorośli: 2 all inclusive Ne 26.03 – Ne 02.04 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Resta Reef Resort Kód: 7635 Egypt \ Marsa Alam (oblast) \ Marsa Alam

Popis nabídky

Marsa Alam

Pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže. Vzdálenost od letiště Marsa Alam je cca 10 minut jízdy. V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Přímo u hotelu je asi250 mdlouhá písečná pláž, na začátku je menší laguna na koupání, vstup do moře je zajištěn z mola (doporučujeme boty do vody). Vhodné pro potápění a šnorchlování (korálové útesy v blízkosti). Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži.

Hotel tvoří menší vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace a dvoupatrové vilky s pokoji postavené v núbijském stylu. Uprostřed komplexu se nacházejí 2 bazény (jeden v zimě vyhřívaný) s terasou na slunění a dětský bazén. Je zde italská restaurace a la carte, bar u bazénu a na pláži (součást all inclusive), WI-FI zdarma na recepci, internet (za poplatek), obchůdky se suvenýry, dětské hřiště a miniclub, lékařská služba.

Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem, minibarem, trezorem zdarma a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady, pokoje s výhledem na bazén nebo na moře (za příplatek viz ceník). Na vyžádání a za příplatek lze zajistit prostornější rodinný pokoj až pro 4 osoby.

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje 10:00 – 24:00 hodin, snack, zmrzlinu, kávu.

V rámci all inclusive je stolní tenis, menší posilovna, volejbal; za poplatek je billiard, tenisový kurt, sauna, jacuzzi, masáže. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, diskotéka, je zde potápěčské centrum.

Informace o regionu

Egypt — Marsa Alam (oblast) — Marsa Alam

Tipy pro správnou volbu: - umístění přímo u pláže
- all inclusive v ceně
- vhodné pro rodiny s dětmi
- optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)
- All inclusive pro dítě ZDARMA!

Středisko: Marsa Alam

Poloha: Pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže. Vzdálenost od letiště Marsa Alam je cca 10 minut jízdy. V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Pláž: Přímo u hotelu je asi250 mdlouhá písečná pláž, na začátku je menší laguna na koupání, vstup do moře je zajištěn z mola (doporučujeme boty do vody). Vhodné pro potápění a šnorchlování (korálové útesy v blízkosti). Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži.

Vybavení: Hotel tvoří menší vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace a dvoupatrové vilky s pokoji postavené v núbijském stylu. Uprostřed komplexu se nacházejí 2 bazény (jeden v zimě vyhřívaný) s terasou na slunění a dětský bazén. Je zde italská restaurace a la carte, bar u bazénu a na pláži (součást all inclusive), WI-FI zdarma na recepci, internet (za poplatek), obchůdky se suvenýry, dětské hřiště a miniclub, lékařská služba.

Ubytování: Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem, minibarem, trezorem zdarma a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady, pokoje s výhledem na bazén nebo na moře (za příplatek viz ceník). Na vyžádání a za příplatek lze zajistit prostornější rodinný pokoj až pro 4 osoby.

Stravování: Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje 10:00 – 24:00 hodin, snack, zmrzlinu, kávu.

Sport a zábava: V rámci all inclusive je stolní tenis, menší posilovna, volejbal; za poplatek je billiard, tenisový kurt, sauna, jacuzzi, masáže. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, diskotéka, je zde potápěčské centrum.

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
17 990 -52%
8 490 Celkem Podrobnosti o ceně 16 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter