phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Hilton Marsa Alam Nubian Resort

Výhody nabídky

 • umístění v blízkosti pláže
 • all inclusive v ceně
 • vhodné i pro náročnější klienty
 • optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)
 • All inclusive pro dítě ZDARMA!

Hotel Hilton Marsa Alam Nubian Resort Kód: 4676

20 290PLN
Dorośli: 2 all inclusive Čt 27.04 – Út 02.05 (6 dní / 5 nocí)
Itaka

Hotel Hilton Marsa Alam Nubian Resort Kód: 4676 Egypt \ Marsa Alam (oblast) \ Marsa Alam

Popis nabídky

Marsa Alam

Luxusní, nově otevřený hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v klidnější oblasti a v první linii u krásné pláže Abu Dabab. Hotel se nachází cca 30 km jižně od letiště (transfer trvá asi 30 minut). V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Vzdálenost od krásné písečné pláže Abo Dabab je cca400 m(vláček zdarma každých 15 minut). Na začátku pláže je mělké moře a písečný vstup, pak jsou korály, vhodné na potápění a šnorchlování. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži.

Prostorná vstupní hala s recepcí, lobby barem, obchody se suvenýry, postranní dvoupatrová křídla budov s pokoji. Uprostřed komplexu v krásné zahradě se nacházejí 4 bazény (z toho dva v zimě vyhřívané) a některé s dětskou částí, terasa na slunění. Je zde hlavní restaurace, orientální restaurace a la carte, kavárna, bary u bazénu a na pláži (součást all inclusive), WI-FI na recepci zdarma, internet (za poplatek), bankomat, dětské hřiště a miniclub, lékařská služba 24 hodin, konferenční místnost.

Pěkné moderně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem, minibarem, varnou konvicí, trezorem zdarma a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí, pokoje s výhledem na bazén nebo na moře (za příplatek viz ceník). Na vyžádání a za příplatek lze zajistit propojené pokoje a suite.

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, zmrzlinu, kávu.

V rámci all inclusive je stolní tenis, posilovna, plážový volejbal; za poplatek je billiard, sauna, masáže. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé. Je zde potápěčské centrum.

Informace o regionu

Egypt — Marsa Alam (oblast) — Marsa Alam

Tipy pro správnou volbu: - umístění v blízkosti pláže
- all inclusive v ceně
- vhodné i pro náročnější klienty
- optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)
- All inclusive pro dítě ZDARMA!

Středisko: Marsa Alam

Poloha: Luxusní, nově otevřený hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v klidnější oblasti a v první linii u krásné pláže Abu Dabab. Hotel se nachází cca 30 km jižně od letiště (transfer trvá asi 30 minut). V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Pláž: Vzdálenost od krásné písečné pláže Abo Dabab je cca400 m(vláček zdarma každých 15 minut). Na začátku pláže je mělké moře a písečný vstup, pak jsou korály, vhodné na potápění a šnorchlování. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži.

Vybavení: Prostorná vstupní hala s recepcí, lobby barem, obchody se suvenýry, postranní dvoupatrová křídla budov s pokoji. Uprostřed komplexu v krásné zahradě se nacházejí 4 bazény (z toho dva v zimě vyhřívané) a některé s dětskou částí, terasa na slunění. Je zde hlavní restaurace, orientální restaurace a la carte, kavárna, bary u bazénu a na pláži (součást all inclusive), WI-FI na recepci zdarma, internet (za poplatek), bankomat, dětské hřiště a miniclub, lékařská služba 24 hodin, konferenční místnost.

Ubytování: Pěkné moderně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem, minibarem, varnou konvicí, trezorem zdarma a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí, pokoje s výhledem na bazén nebo na moře (za příplatek viz ceník). Na vyžádání a za příplatek lze zajistit propojené pokoje a suite.

Stravování: Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, zmrzlinu, kávu.

Sport a zábava: V rámci all inclusive je stolní tenis, posilovna, plážový volejbal; za poplatek je billiard, sauna, masáže. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé. Je zde potápěčské centrum.

Mapa
Recenze
5,3 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poloha hotelu

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 20 290 Celkem Podrobnosti o ceně 40 580
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter