phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Blue Reef Resort

Výhody nabídky

Hotel Blue Reef Resort Kód: 7641

15 890PLN
Dorośli: 2 all inclusive Čt 27.04 – Út 02.05 (6 dní / 5 nocí)
Itaka

Hotel Blue Reef Resort Kód: 7641 Egypt \ Marsa Alam (oblast) \ Marsa Alam

Popis nabídky

Marsa Alam

Hotelový komplex s nádechem arabské architektury obohacené o moderní detaily se nachází přímo u pláže. Vzdálenost od letiště Marsa Alam je cca 40 km. V blízkosti hotelu je minimarket. V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Přímo u hotelu je písčito-oblázková pláž, vstup do moře přes korálový útes (doporučujeme boty do vody), je možné využít molo u sousedního hotelu. Vhodné pro potápění a šnorchlování (korálové útesy v blízkosti). Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma.

Hotel tvoří nízké budovy obklopené zelení a hlavní budova s lobby, recepcí a hotelovou restaurací. Je zde rybí a la carte restaurace (není součástí all inclusive), bar na recepci, u bazénu a na pláži (součást all inclusive), internet (za poplatek), obchod se suvenýry, dětské hřiště, kadeřnictví. Uprostřed komplexu se nachází velký bazén pro dospělé (v zimě vyhřívaný) a dětský bazén. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem, trezorem zdarma, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit pokoje s výhledem na bazén, pokoje na mořskou stranu, rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek nebo propojené pokoje.

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu, čaj.

Stolní tenis, posilovna a plážový volejbal zdarma; za poplatek je kulečník, sauna, masáže. Večerní animace pro dospělé, diskotéka, je zde potápěčské centrum.

Informace o regionu

Egypt — Marsa Alam (oblast) — Marsa Alam

Středisko: Marsa Alam

Poloha: Hotelový komplex s nádechem arabské architektury obohacené o moderní detaily se nachází přímo u pláže. Vzdálenost od letiště Marsa Alam je cca 40 km. V blízkosti hotelu je minimarket. V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Pláž: Přímo u hotelu je písčito-oblázková pláž, vstup do moře přes korálový útes (doporučujeme boty do vody), je možné využít molo u sousedního hotelu. Vhodné pro potápění a šnorchlování (korálové útesy v blízkosti). Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma.

Vybavení: Hotel tvoří nízké budovy obklopené zelení a hlavní budova s lobby, recepcí a hotelovou restaurací. Je zde rybí a la carte restaurace (není součástí all inclusive), bar na recepci, u bazénu a na pláži (součást all inclusive), internet (za poplatek), obchod se suvenýry, dětské hřiště, kadeřnictví. Uprostřed komplexu se nachází velký bazén pro dospělé (v zimě vyhřívaný) a dětský bazén. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování: Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem, trezorem zdarma, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit pokoje s výhledem na bazén, pokoje na mořskou stranu, rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek nebo propojené pokoje.

Stravování: Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu, čaj.

Sport a zábava: Stolní tenis, posilovna a plážový volejbal zdarma; za poplatek je kulečník, sauna, masáže. Večerní animace pro dospělé, diskotéka, je zde potápěčské centrum.

Mapa
Recenze
4,8 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

  • Servis
  • Poloha hotelu
  • Pohodlí

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 15 890 Celkem Podrobnosti o ceně 31 780
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter