phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Aurora Oriental Bay

Výhody nabídky

 • umístění v blízkosti pláže
 • all inclusive v ceně
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • pozvolný písčitý vstup do moře
 • optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)
 • All inclusive pro dítě ZDARMA!

Hotel Aurora Oriental Bay Kód: 4678

PLN
Itaka

Hotel Aurora Oriental Bay Kód: 4678 Egypt \ Marsa Alam (oblast) \ Marsa Alam

Popis nabídky

Marsa Alam

Pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější oblasti, asi45 km jižně od letiště a cca150 m od pláže přes místní silnici (hotelový autobus zdarma), v blízkosti zátoky Jabal Al Rossas, která je vyhlášeným místem pro potápěče. V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Pěkná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v zálivu cca150 mod hotelu a je vhodná pro děti. Vhodné pro potápění a šnorchlování (korálové útesy v blízkosti). Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži.

Hotel tvoří vstupní hala s recepcí, lobby bar a postranní třípatrová křídla budov s pokoji. Uprostřed komplexu se nacházejí 3 velké bazény (jeden v zimě vyhřívaný) s terasou na slunění a dětský bazén. Je zde hlavní restaurace, plážový snack bar, libanonská a rybí restaurace a la carte, bar u bazénu a na pláži (součást all inclusive), internet a WI-FI (za poplatek), obchody se suvenýry, dětské hřiště, miniclub.

Pěkné účelně zařízené pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem, minibarem, trezorem zdarma a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do okolí. K dispozici jsou standardní pokoje 2+0 (pouze pro dospělé osoby, společný balkon pro dva pokoje), superior pokoje 2+2/1 - prostorné pokoje s možností až dvou dětí na společné přistýlce a s oddělenou ložnicí a výhledem do zahrady (typ VZ), na bazén (typ VB) nebo na mořskou stranu (typ MS). Na vyžádání a za příplatek lze zajistit rodinné pokoje až pro 6 osob – prostorné pokoje s obývacím pokojem a dvěma oddělenými ložnicemi.

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje 10:00 – 23:00 hodin, snack, zmrzlinu, kávu, čaj.

V rámci all inclusive je stolní tenis, billiard, posilovna, plážový volejbal, tenisový kurt (osvětlení za poplatek); za poplatek je SPA – sauna, jacuzzi a masáže. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, diskotéka, je zde potápěčské centrum.

Informace o regionu

Egypt — Marsa Alam (oblast) — Marsa Alam

Mapa
Recenze
4,8 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pláž v oblasti
 • Servis
 • Poloha hotelu

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter