phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Serenity Makadi Beach

Výhody nabídky

 • umístění přímo u pláže
 • krásná zahrada s bazény
 • all inclusive v ceně
 • vhodné pro náročnější klienty
 • optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)
 • All inclusive pro dítě ZDARMA!

Hotel Serenity Makadi Beach Kód: 4846

PLN
Itaka

Hotel Serenity Makadi Beach Kód: 4846 Egypt \ Hurghada (oblast) \ Makadi

Popis nabídky

Makadi Resort

Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami je postavený v marockém stylu. Nachází se v krásné zahradě a přímo u pláže, v nádherné zátoce Makadi, asi 30 km jižně od centra Hurghady (hotelový autobus za poplatek). Tato oblast je vyhledávaná díky široké nabídce vodních sportů a ideálních podmínek pro potápění a šnorchlování.

Přímo u hotelu se nachází široká písečná pláž, lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži. Mělké moře s oblázky se táhne až k hraně korálového útesu, cca 100 m od břehu, přístup k otevřenému moři je zajištěn z mola (doporučujeme boty do vody). Oblast je vhodná pro potápění a šnorchlování.

Hlavní budova s prostornou vstupní halou s recepcí, lobby barem, a postranní křídla budov s pokoji, uprostřed kterých se rozprostírá krásná zahrada se 7 bazény (jeden v zimě vyhřívaný, dva se slanou vodou), a dětský bazén. Je zde hlavní restaurace, italská a orientální restaurace (součástí all inclusive) a rybí restaurace a la carte, několik barů u bazénů a na pláži, internet (za poplatek), obchodní zóna, bankomat, dětské hřiště a miniclub, lékařská služba, konferenční sál.

Pěkné standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, trezorem zdarma, fénem, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na bazén, za příplatek jsou deluxe pokoje s výhledem na moře (viz ceník). Na vyžádání a za příplatek lze zajistit prostorné rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti, propojené pokoje a suite.

Kvalitní program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, nealkoholické a místní alkoholické nápoje 10:00 – 23:00 hodin, snack, kávu, zmrzlinu. Za příplatek ultra all inclusive, který navíc zahrnuje vybrané dovozové nápoje, 20 minut masáže a 30 minut intro ponoru za pobyt.

V rámci all inclusive je stolní tenis, posilovna, venkovní jacuzzi, volejbal, minigolf, tenisové kurty (noční osvětlení za poplatek). Za poplatek je billiard, sauna, masáže, vodní sporty a potápěčské centrum. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, diskotéka.

Informace o regionu

Egypt — Hurghada (oblast) — Makadi

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter