phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotelový komplex Albatros Sea World/albatros Aqua Park

Výhody nabídky

 • jeden z největších vodních parků v Hurghadě s bazény a tobogány
 • klienti mohou využívat většinu služeb obou hotelů
 • optimální pro potápění
 • patří k nejprodávanějším hotelům z nabídky

Hotelový komplex Albatros Sea World/albatros Aqua Park Kód: 6602

16 110PLN
Dorośli: 2 all inclusive Ne 22.09 – Ne 29.09.19 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotelový komplex Albatros Sea World/albatros Aqua Park Kód: 6602 Egypt \ Hurghada (oblast) \ Hurghada

Přímé lety bez přestupu

Popis nabídky

Hurghada

Komplex hotelů Albatros Sea World a Albatros Aqua Park, postavený v moderním egyptském stylu s příjemnou atmosférou, se nachází v klidnější oblasti cca 700 m od pláže, cca 10 km od centra Hurghady (hotelový bus za poplatek) a cca 5 km od letiště.

Klienti využívají písčitou pláž hotelu Beach Albatros Resort, která se nachází cca 700 m od hotelu (každých 30 min zdarma hotelový bus). ­Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. V blízkosti břehu se nachází korálový útes.

Vstupní hala, recepce, bankomat, hlavní restaurace, italská a čínská à la carte restaurace, kavárna, několik barů, obchod se suvenýry, dětský klub; za poplatek WiFi a trezor na recepci. V areálu hotelů je celkem 9 bazénů (2 v zimě vyhřívané, 1 s mořskými vlnami), 2 dětské bazény a bazén se 4 tobogány; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Pěkné moderně zařízené pokoje s možností ubytování až 2 dětí na společné přistýlce jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem a balkonem nebo terasou. Na vyžádání rodinné pokoje s oddělenou ložnicí nebo propojené pokoje. Ubytování je zajištěno v hotelu Albatros Sea World nebo v hotelu Albatros Aqua Park.

All inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, občerstvení během dne, kávu, čaj, zmrzlinu pro děti, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-24:00) v hotelem určených časech a místech.

Tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, minigolf, animační programy pro děti a dospělé, miniclub; za poplatek biliard, fitness, wellness - sauna, masáže, jacuzzi, na pláži centrum vodních sportů a potápěčské centrum. Fakultativně a za příplatek možnost návštěvy nedalekého vodního parku Jungle Aqua Park včetně all inclusive a transferu z/do hotelu, pro děti do 6 let vstup zdarma.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Egypt — Hurghada (oblast) — Hurghada

Mapa
Recenze
5,1 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Pohodlí
 • Poměr kvalita/cena

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
22 690 -29%
16 110 Celkem Podrobnosti o ceně 32 220
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter