phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Long Beach Resort

Výhody nabídky

 • vysoká kvalita služeb
 • přímo u dlouhé písčito-oblázkové pláže
 • vhodný pro náročné klienty vyhledávající klidnou atmosféru

Hotel Long Beach Resort Kód: HRG2HIL

PLN
Itaka

Hotel Long Beach Resort Kód: HRG2HIL Egypt \ Hurghada (oblast) \ Hurghada

Přímé lety bez přestupu

Popis nabídky

Hurghada

Stylový hotelový komplex několika dvoupodlažních budov (ex Hilton Long Beach) se nachází u pěkné pláže, cca 14 km od letiště a cca 19 km od Hurghady.

Přímo u hotelu se nachází písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody, korálový útes a molo (doporučujeme obuv do vody), lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Prostorná vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, restaurace à la carte (není v all inclusive) a několika barů, butik, obchod s dárkovými předměty, konferenční místnost; za poplatek WiFi, kadeřnictví. 5 bazénů (1 v zimě vyhřívaný), 2 dětské bazény; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Standardní pokoje s možností až 2 přistýlek se nacházejí ve vilové části komplexu za hlavní budovou (dále od pláže) a jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, trezorem, telefonem, SAT/TV a balkonem nebo terasou; za poplatek minibar. Za příplatek a na vyžádání pokoj v hlavní budově a rodinný pokoj s možností až 2 přistýlek (dvě oddělené místnosti, vybavení stejné jako standardní pokoj).

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, občerstvení během dne, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:00-24:00) v časech a místech určených hotelem.

Tenisové kurty (osvětlení za poplatek), volejbal, fitness, miniclub (4-12 let), dětské hřiště a herna, animační programy pro děti a dospělé; za poplatek squash, kulečník, vodní sporty na pláži, wellness.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Egypt — Hurghada (oblast) — Hurghada

Mapa
Recenze
4,6 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pohodlí
 • Servis
 • Pláž v oblasti

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter