phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Tropitel Sahl Hasheesh

Výhody nabídky

  • přímo u pláže
  • all inclusive 24 h denně
  • vhodné i pro náročnější klienty a rodiny s dětmi
  • optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)

Hotel Tropitel Sahl Hasheesh Kód: HRG2TRO

PLN
Itaka

Hotel Tropitel Sahl Hasheesh Kód: HRG2TRO Egypt \ Hurghada (oblast)

Popis nabídky

Sahl Hasheesh

Pěkný rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami postavený v moderním egyptském stylu se nachází v poměrně nové a klidnější turistické oblasti Sahl Hasheesh, cca 30 km jižně od centra Hurghady (hotelový bus za poplatek) a cca 25 km od letiště.

Dlouhá písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, mělké moře s oblázky se táhne až k hraně korálového útesu cca 150 m od břehu, za nímž začíná otevřené moře (doporučujeme obuv do vody), vhodné pro potápění a šnorchlování; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vstupní hala, recepce, směnárna, hlavní restaurace, 3 à la carte restaurace (nejsou součástí all inclusive), bar v lobby, u bazénů a na pláži, WiFi v areálu hotelu, konferenční sál; za poplatek internet, obchody, lékařská služba. 3 bazény (1 v zimě vyhřívaný), krytý bazén a dětský bazén, skluzavky; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 dětí na společné přistýlce jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, telefonem, SAT/TV, trezorem a balkonem nebo terasou; za poplatek minibar. Za příplatek pokoje deluxe s výhledem na moře a pokoje superior.

All inclusive (24 h) zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, snack, pozdní snídaně, zmrzlinu, odpolední kávu, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

Tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, posilovna, venkovní jacuzzi, vnitřní bazén, volejbal, půjčovna kol (2 hodiny na pokoj/týden), animační programy pro děti i dospělé, dětské hřiště, miniclub (4-12 let); za poplatek kulečník, vodní sporty a potápěčské centrum na pláži, wellness centrum - sauna, masáže.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Egypt — Hurghada (oblast)

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter