phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Jaz Aquamarine

Výhody nabídky

  • v klidnější oblasti a přímo u pláže
  • kvalitní program all inclusive
  • součástí hotelu menší aquapark
  • optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)

Hotel Jaz Aquamarine Kód: HRG2IBE

PLN
Itaka

Hotel Jaz Aquamarine Kód: HRG2IBE Egypt \ Hurghada (oblast)

Popis nabídky

Hurghada

Velmi pěkný a rozlehlý hotelový komplex tří budov s příjemnou atmosférou a kvalitními službami je postavený v moderním egyptském stylu a nachází se přímo u pláže v klidnější oblasti jižní části Hurghady, cca 20 km od centra Hurghady s obchody a restauracemi a cca 18 km od letiště.

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, písčité dno a mělké moře se táhne až k hraně korálového útesu cca 800 m od břehu, za nímž začíná otevřené moře (doporučujeme obuv do vody), vhodné pro potápění a šnorchlování, kitesurfing a windsurfing; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, 4 restaurace à la carte (nejsou součástí all inclusive), 5 barů, terasa s výhledem na bazén, konferenční sál, WiFi v lobby; za poplatek internetový koutek, obchody se suvenýry, minimarket, kadeřnictví, lékařská služba. Soustava několika bazénů (některé v zimě vyhřívané), dětské brouzdaliště, skluzavky a tobogány; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Standardní pokoje s možností přistýlky pro dítě jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, trezorem, telefonem, SAT/TV, varnou konvicí a balkonem nebo terasou; za poplatek minibar. Za příplatek pokoje superior s možností přistýlky (na vyžádání a za příplatek výhled na moře) a rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti.

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře bufetovou formou, pozdní snídaně, občerstvení během dne, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00) v časech a místech určených hotelem, denně láhev vody na pokoji.

Tenisové kurty (osvětlení za poplatek), aqua aerobic, volejbal, vodní pólo, stolní tenis, fitness, dětské hřiště a miniclub (3-14 let), diskotéka (nápoje po půlnoci za poplatek), animační programy pro děti i dospělé; za poplatek vodní sporty.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Egypt — Hurghada (oblast)

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter