phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Majestic Elegance

Výhody nabídky

  • nedávno vybudovaný luxusní hotel
  • speciální ceny golfu pro hotelové hosty

Hotel Majestic Elegance Kód: 463

PLN
Itaka

Hotel Majestic Elegance Kód: 463 Dominikánská republika \ Punta Cana

Popis nabídky

Bávaro - Punta Cana

Tento nedávno postavený luxusní hotel se nachází na jedné z nejkrásnějších dominikánských pláží Bávaro, cca 30 km od letiště.

Nádherná písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Vstupní hala s recepcí, 6 restaurací (hlavní bufetová, rybí, orientální, steak house, gurmánská, italská, fast food otevřený do 6 hodin ráno), 11 barů (včetně swim up baru), diskotéka, 300 m dlouhý bazén, 2 jacuzzi, dětský bazén, dětský klub (v sousedním, ccca 2 min. vzdáleném hotelu Majestic Colonial), lázeňské centrum, divadlo, obchodní centrum, wi-fi, konferenční místnost, lékařská služba, prádelna.

Prostorné a komfortní pokoje typu junior suite s možností ubytování 3 dospělých nebo 2dosp. a 2dětí (sdílejích společně jedno manželské nebo 2 samostatná lůžka o šířce cca 1,35m) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s jacuzzi, vysoušečem vlasů, županem, klimatizací, stropním ventilátorem, plazmovou SAT TV, telefonem, trezorem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem,pohovkou, internetem (za poplatek) a balkonem s výhledem do zahrady či na bazén. K dispozici též pokoje typu junior suite Colonial (venkovní jacuzzi), Majestic (přímý vstup do bazénu) či pokoje ve zcela oddělené části Elegance Club, která je vyhrazená pro dospělé a má možnost využití 3 privátních bazénů, 2 střešních barů a dalších služeb.

Program all inclusive 24 hodin denně zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení během dne (návštěva restaurací a la carte po předchozí rezervaci, nutné formální oblečení), místní nealkoholické a vybrané mezinárodní alkoholické nápoje.

V rámci all inclusive denní a večerní animační programy, živá hudba, herna pro teenagery, fitness, tenisové kurty, basketbal, nemotorizované vodní sporty na pláži. Za poplatek lekce tenisu, kasino, 18ti jamkové golfové hřiště Punta Blanca cca 200 m od hotelu (1 green fee/osoba/pobyt/zdarma).

Informace o regionu

Dominikánská republika — Punta Cana

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter