phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Grand Bahía Principe La Romana

Výhody nabídky

  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Dlouhá pláž s klidným mořem

Hotel Grand Bahía Principe La Romana Kód: 706

PLN
Itaka

Hotel Grand Bahía Principe La Romana Kód: 706 Dominikánská republika \ La Romana - Bayahibe

LET S PŘESTUPEM

Popis nabídky

La Romana - Bayahibe

Tento rozlehlý hotelový resort se zábavním a obchodním centrem situovaným v samostatné části před recepcí se nachází cca 90min. od letiště Punta Cana a 60min. od hlavního města Santo Domingo.

Přes 2 km dlouhá písečná pláž s klidným mořem v oblasti Playa Nueva Romana přímo u hotelu.

Rozlehlé lobby s recepcí a lobby barem, 4 restaurace (hlavní bufetová restaurace Orquidea, francouzská restaurace Le Gourmet, italská restaurace Il Capriccio a restaurace s mořskými plody El Pescador), 4 bary, bazén, dětský bazén, venkovní jacuzzi, dětský miniclub, divadlo s večerními programy, diskotéku, tenisové hřiště. Za poplatek internet, obchody, fitness, spa, kasino, lékařské služby a lékárna.

Luxusně vybavené dvoulůžkové pokoje typu Junior Suite s manželským lůžkem nebo se dvěma lůžky o šířce cca 1,35m, která mohou sdílet 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé + 2 děti. Pokoje mají koupelnu s příslušenstvím a hydromasážní sprchou, klimatizaci, stropní ventilátor, satelitní televizi, denně doplňovaný minibar, trezor (za příplatek), fén, žehlička a žehlící prkno, terasu nebo balkón, pohovka.

Pro oblast La Romana - Bayahibe je asistence delegáta při příletu/odletu, během pobytu je pouze na telefonu.

Program all inclusive zahrnuje: snídaně (7.00–10.30), oběd (13.00–15.00), večeře (19.00–22.00) stravování formou švédských stolů v restauraci Orquidea a večeře v à la carte restauraci (3 krát týdně, nutná rezervace předem); pozdní snídaně ve snack-baru; nealkoholické nápoje ve vyznačených barech (24h) a místní alkoholické nápoje (10.00–23.00) ve vyznačených barech

V rámci all inclusive nemotorizované vodní sporty na pláži, denní animace a večerní show, tenis, basketbal, volejbalový a badmintonový kurt. V blízkém okolí golfová hřiště.

Leteckou doprava v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků, transfer letiště - hotel - letiště, 7 noclehů se stravováním dle uvedeného rozsahu, pojištění dle zák. č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje: Vstupní turistickou kartu za cca 10 USD, která se vydává po příletu do Punta Cany. Cestovní pojištění - web: www.cedok.cz / další služby - zde naleznete informace o pojištění

Informace o regionu

Dominikánská republika — La Romana - Bayahibe

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter