phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Dreams La Romana

Výhody nabídky

  • Blízko přírodních atraktivit

Hotel Dreams La Romana Kód: 137

PLN
Itaka

Hotel Dreams La Romana Kód: 137 Dominikánská republika \ La Romana - Bayahibe

Popis nabídky

La Romana - Bayahibe

Hotelový areál leží v překrásné tropické zahradě přímo na karibské pláži v oblasti Bayahibe a v blízkosti ostrovů Saona a Catalina. Ve vzdálenosti cca 60 minut od letiště Punta Cana a cca 90 minut od hlavního města Santo Domingo.

Pláž Bayahibe v blízkosti Národního Parku Del Este s azurovými mělčinami.

Příjemné prostředí vstupní haly s recepcí a lobby barem, 11 restaurací (bufetová, 7 a la carte, snackcafé, grill, pizzeria), 7 barů, 3 bazény, klub pro děti a teenagery. Za poplatek lázeňské služby, fitness, směnárna, internet, hlídání dětí, prádelna, lékařské služby, kasino, fotografické služby, obchůdky a suvenýry.

Prostorné dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo dvěmi lůžky o šířce cca 1,35 m, která mohou sdílet 3dospélé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti. Pokoje Deluxe jsou vkusně vybaveny starším dekorem, mají koupelnu s příslušenstvím, fén, klimatizaci, trezor, kabelová TV, DVD/CD přehrávač, budík s MP3 přehrávačem, kávovar, denně doplňovaný minibar, terasu nebo balkón. Pokoje Premium jsou zařízeny moderním nábytkem a mají plazmovou TV. Za příplatek možnost ubytování také v pokojích s výhledem na mořskou stranu a v části hotelu Preferred Club, která je určena pro náročnější klientelu, nebo Preferred Culb Adults Only, určené pouze pro dospělé.

Pro oblast La Romana - Bayahibe je asistence delegáta při příletu/odletu, během pobytu je pouze na telefonu.

Program All Inclusive 24 hodin denně zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení během dne, večeře v tématických restauracích a la carte (mexická, italská, mořské plody, steakhouse, francouzská, dominikánská a asijská) bez nutnosti rezervace.

V rámci all inclusive nemotorizované vodní sporty na pláži (windsurfing, kajaky). Denní animace a večerní show, filmové projekce, disko, tenis, biliár, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, aerobik, taneční hodiny, stolní hry. Za poplatek motorizované vodní sporty, jízda na koni, potápění, golfová hřiště v okolí.

Informace o regionu

Dominikánská republika — La Romana - Bayahibe

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter