phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Avila Beach

Výhody nabídky

  • dvě soukromé pláže
  • v blízkosti golfové hřiště
  • reef s podmořským životem 
  • část hotelu Adults Only

Avila Beach Kód: CUR2AVE

PLN
Itaka

Avila Beach Kód: CUR2AVE Curacao

Popis nabídky

Willemstad

Avila Beach Hotel se nachází přímo na pláži v centrální oblasti Curacaa, asi 15 min od čtvrti Pietermaai. Centrum hlavního města Willemstad je vzdáleno asi 6 km/ 13 min jízdy autem a mezinárodní letiště je vzdáleno cca 13 km/18 min jízdy.

dvě soukromé pláže s pozvolným vstupem a jemným bílým pískem, chráněných vlnolamy, takže koupání v moři je v hodné i pro děti.

Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, kavárna, bazén, obchůdky, konferenční místnost, lázně, masáže, sauna, viřivka, prádelna.

Pokoje jsou kompletně vybavené s klimatizací, Wifi, balkonem, nebo terasou, trezorem, TV, telefonem , kávovarem, mini chladničkou atd.   Pokoje jsou rozdělené do několika částí: La Belle Alliance s 40 pokoji typu Deluxe a 10 apartmány v klasickém stylu. Dále Ocean Front Blues, kde se nachází 20 pokojů s nádherným výhledem na moře. V části Octagon Wing se nalézá 67 moderních pokojů typu Superior, Preferred Deluxe.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Bez stravy, za příplatek snídaně a večeře.

Občasné animační programy, šnorchlování, vodní sporty na pláži.

Jste-li vyznavači aktivní dovolené, pak je pro vás ideální zajet si na potápěčský či šnorchlovací výlet na Klein Curaçao. Podmořský svět, který zde objevíte, vás doslova ohromí. Ne nadarmo je oblast kolem Curaçaa označována jako jedna z nejlepších potápěčských destinací v Karibiku. Široká rozmanitost zdejšího podmořského světa, korálové útesy, neskutečné množství ryb a potopené vraky z dob pirátských nájezdů vás nepřestanou fascinovat. Není však nutné potápět se do hlubin, stačí nasadit šnorchl a pozorovat barevný podmořský život třeba na pláži Grote Knip. 

V národním parku Christoffel na severu ostrova zase můžete po jedné z osmi vyznačených stezek vystoupat na nejvyšší bod ostrova Mount Christoffel s úžasným výhledem na celý severní cíp tohoto exotického ráje. V Shete Boka parku na deseti plážích kladou svá vajíčka tři druhy mořských želv. Milovníci těchto úžasných živočichů si s nimi mohou pod dohledem instruktora i zaplavat.    

Zajímá-li vás historie, pak si nemůžete nechat ujít návštěvu některé z osmi pevností, které zde postavili Holanďané, když poprvé v roce 1634 připluli na ostrov. V hlavním městě Willemstad, jehož historické centrum je zapsáno na seznamu dědictví UNESCO, budete okouzleni typickou holandskou architekturou a karibskou barevností, díky níž je nazýván jedním z nejbarevnějších měst světa.

Informace o regionu
Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter