phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Valamar Collection Imperial Hotel

Výhody nabídky

  • Nově renovovaný klidný hotel
  • Hotel je vybavený hlavně pro dospělé osoby
  • Pěkné wellness a nový bazén
  • Blízko do centra překrásného města Rab

Valamar Collection Imperial Hotel Kód: XHR2VIM

5 400PLN
Dorośli: 2 polopenze Ne 19.09 – St 22.09.21
Itaka

Valamar Collection Imperial Hotel Kód: XHR2VIM Chorvatsko / Ostrovy sev.Jadranu / Rab

Popis nabídky

Rab - ostrov Rab

Renovovaný hotel s dlouholetou tradicí s novým oficiálním názvem Valamar Collection Imperial je situován v klidném místě uprostřed překrásné zahrady s exotickými palmami a středomořskou vegetací, nedaleko centra. Hotel je doporučován pro dospělé osoby (18+). Děti zde lze ubytovat, ale nemají pro ně žádné speciální vybavení ani slevy.

Městská pláž se nachází hned pod parkem, cca 10 minut pěšky od hotelu. V sezoně doprava lodí na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova Frkanj, kde je zároveň i nudistická pláž, klienti mají nárok na jednu zpáteční jízdu denně zdarma.

Recepce, restaurace, terasa, piano bar, denní bar, parkoviště, sluneční terasa s bazénem, whirlpool, menší krytý bazén s protiproudem; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Renovované dvoulůžkové pokoje jsou vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, TV/sat., telefonem, trezorem; za poplatek minibar. Na vyžádání a za příplatek pokoje s možností přistýlky.

Polopenze formou bufetu.

Fitness, v sezoně aerobic, hudební večery na terase; za poplatek luxusní wellness (sauny, hydromasáže, vířivka, solárium, masáže, kosmetické procedury), tenisové kurty, vodní sporty na pláži, lodní výlety.

Hotel pouze pro dospělé.

Informace o regionu

Chorvatsko — Ostrovy sev.Jadranu — Rab

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky