phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Beli Kamik

Výhody nabídky

  • Náš nejoblíbenější hotel v Njivici
  • Vhodné pro rodiny i seniory
  • K dispozici pokoje typu 2+2
  • Velké sportovní zázemí pro děti i dospělé

Hotel Beli Kamik Kód: XHR2BKA

3 104PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 14.10 – Po 18.10.21
Itaka

Hotel Beli Kamik Kód: XHR2BKA Chorvatsko / Ostrov Krk / Njivice

Popis nabídky

Njivice - ostrov Krk

Hotel Beli Kamik se nachází v původní rybářské vesnici Njivice a je obklopen malebným dubovým lesem. Komplex dvou propojených budov je umístěn v zalesněném zálivu, cca 150 m od moře a cca 1 km od centra městečka.
Hotel patří do hotelového řetězce Mirium Island Resort.

Menší oblázková pláž se nachází cca 150 m od hotelu, další různě velké kamenité pláže s upravenými místy na slunění a vybavené sprchami podél promenády. Na okraji městečka je neoficiální nudistická pláž.

Vstupní hala, recepce, výtah, restaurace, aperitiv bar, kavárna, konferenční místnost, WiFi v areálu hotelu zdarma. Soukromé parkování za poplatek cca 2 EUR/den v areálu hotelu, za poplatek trezor.

Standardní dvoulůžkové pokoje (2+0, 2+1) s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), klimatizací, SAT/TV a telefonem; za poplatek chladnička, dětská postýlka (cca 8 EUR/noc). Za příplatek pokoje s balkonem na mořskou stranu nebo pokoje superior (2+2) s možností až 2 přistýlek pro děti (rozkládací gauč), balkonem a minibarem (za poplatek).

Polopenze formou bohatého bufetu, k večeři neomezená konzumace nápojů (víno, pivo, nealkoholické nápoje).

Dětské hřiště, animace (v sezóně), cyklistické stezky po celém ostrově, v blízkosti hotelu tenisové kurty, stolní tenis, půjčovna člunů, kol, paragliding, dětské hřiště s trampolínou. Fitness centrum mohou hosté využívat zdarma a rezervovat si lze také zpoplatněné masáže.

Dětská postýlka (na vyžádání) cca 8 EUR/den - platba na místě
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Informace o regionu

Chorvatsko — Ostrov Krk — Njivice

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky