phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Corinthia Baška Sunny Hotel by Valamar

Výhody nabídky

  • Třikrát týdně výhodné pobytové balíčky vlakem z Prahy, Kolína, Břeclavi, Brna, Bratislavy včetně transferu z / na nádraží
  • Každý pátek možnost autobusové dopravy z celé ČR
  • Neomezené množství nápojů k večeři v ceně polopenze
  • Ideální pro rodiny - 2 děti do 15 let zdarma

Corinthia Baška Sunny Hotel by Valamar Kód: XHR2COR

2 940PLN
Dorośli: 2 polopenze Ne 12.09 – Út 14.09.21
Itaka

Corinthia Baška Sunny Hotel by Valamar Kód: XHR2COR Chorvatsko / Ostrov Krk / Baška na Krku

Popis nabídky

Baška - ostrov Krk

Rozsáhlý, moderní hotelový komplex skládající se ze tří částí je situován jen 5 minut chůze od centra malebného městečka Baška. Nákupní možnost a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (obchody, restaurace, bary, půjčovny automobilů a motocyklů, vodní sporty na pláži, turistické atrakce).
Letovisko Baška je obklopeno vinohrady a olivovými háji a právem patří k nejoblíbenějším místům na ostrově Krk.

Pláž Vela Plaža je vzdálené cca 80 m od hotelu, je oblázkovopísečná dlouhá 2 km s pozvolným přístupem do moře, vhodná pro děti i neplavce.
Je to jedna z nejlepších pláží na celém ostrově Krk a byla oceněna Modrou vlajkou. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Nudistická pláž Bunculuka je vzdálena cca 1-2 km od hotelu.

Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, restaurace, aperitiv bar, WiFi v areálu hotelu zdarma; za poplatek parkování (cca 2 EUR/den), obchod s časopisy a suvenýry, kosmetický salón. Terasa s bazénem, placená lehátka, krytý bazén, vířivka, dětský bazén.

Dvoulůžkové pokoje  s možností až 2 přistýlek (2+0, 2+1, 2+2) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, TV/sat. (české programy), telefonem, trezorem a balkonem; za poplatek chladnička (3 EUR/den).

Polopenze formou bohatého bufetu včetně neomezené konzumace nápojů (víno, pivo, nealkoholické nápoje) k večeři, možnost dokoupení plné penze včetně nápojů.
Možnost dokoupení plné penze.

Fitness, krytý a venkovní bazén, animační programy (v hlavní sezoně v blízkém kempu), hudba a taneční večery. Za poplatek sauna, masáže, bowling, minigolf, windsurfing.
Značené turistické stezky v okolí Bašky.

Doporučujeme návštěvu historického města Krk, Původní hradební zdi se uchovaly v dobrém stavu a dávají městu jeho typickou podobu. Přímo ve městě Baška můžete navštívit mořské akvárium. Na rozloze cca 200 m2 můžete vidět různé druhy mořských ryb, hub, korýšů a plžů.
Nejnavštěvovanější je krasová jeskyně Biserujka poblíž vesnice Rudine (14 km z Bašky). V jeskyni byly vybudovány stezky, můžete zde obdivovat nádherné stalaktity a stalagmity.

Dětská postýlka zdarma. Domácí zvířata nejsou povolena.
Lehátko u bazénu cca 40HRK/den, slunečník 20 HRK/den.


Předpokládané odjezdy vlaků z ČR: Praha 16:46, Kolín 17:24, Brno 19:48, Břeclav 20:23, Bratislava 21:17
Předpokládaný příjezd do Bašky v 15:10 (druhý den)

Informace o regionu

Chorvatsko — Ostrov Krk — Baška na Krku

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky