phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sagitta

Výhody nabídky

  • Klidné prostředí
  • Krásné koupání a romantická pláž
  • Stravování all inclusive
  • Nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí

Hotel Sagitta Kód: XHR2HSA

7 650PLN
Dorośli: 2 snídaně Ne 20.09 – Pá 25.09.20 (6 dní / 5 nocí)
Itaka

Hotel Sagitta Kód: XHR2HSA Chorvatsko \ Makarská riviéra

Popis nabídky

Ruskamen

Komplex hlavní budovy, přilehlých budov s apartmány a bungalovů je umístěn v zalesněném svahu přímo na pobřeží moře, cca 8 km od Omiše. Vzhledem k členitému terénu nedoporučujeme pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před areálem hotelu, lehátka na pláži za poplatek (cca 3 EUR/ks).

Recepce, restaurace, několik barů, terasy k posezení, WiFi v areálu hotelu zdarma, parkoviště, minimarket; za poplatek trezor na recepci. Terasa s menším bazénem, lehátka u bazénu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje (2+0, 2+1) v hlavní budově s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV a některé pokoje balkon; za poplatek dětská postýlka.

All inclusive zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, odpolední kávu, čaj a pečivo, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem (nezahrnuje konzumaci v baru u pláže, sportovním baru a Cash baru).

Dětské hřiště, animační programy, hřiště na míčové hry; za poplatek půjčovna kol a skútrů, stolní tenis, vodní sporty, potápění.

* Jednolůžkové pokoje na vyžádání.
* Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek 5 EUR/den
* Parkování zdarma

Informace o regionu

Chorvatsko — Makarská riviéra

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky