phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Depandance Labineca

Výhody nabídky

  • Bohatá kvalitní nabídka all inclusive
  • Žádané pokoje pro 4 osoby
  • Velmi oblíbené ubytování s WiFi
  • Přístup na jednu z nejkrásnějších pláží po schodech

Depandance Labineca Kód: XHR2DLB

7 812PLN
Dorośli: 2 all inclusive So 05.06 – St 09.06.21
Itaka

Depandance Labineca Kód: XHR2DLB Chorvatsko / Makarská riviéra / Gradac

Popis nabídky

Hotelový komplex je situován přímo u moře v západní části střediska, cca 500 m od centra. Depandance je od hotelu Labineca vzdálená necelých 50 m.

Velmi čistá oblázková pláž před hotelem je dostupná po několika schodech (není vhodné pro klienty se sníženou pohyblivostí), lehátka a slunečníky za poplatek.

Vstupní hala, recepce, směnárna, bankomat, restaurace, bar, kavárna, WiFi; za poplatek trezor na recepci (cca 3 EUR/den), internetový koutek, parkoviště (cca 5 EUR/den, omezený počet míst). Terasa s bazénem, dětský bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (omezený počet).

Dvoulůžkové pokoje s 2 přistýlkami (prostornější pokoj 2+2 má dvě opticky oddělené místnosti) jsou vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), klimatizací, TV/sat. a balkonem.

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední snack s kávou, lehké noční občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:00-22:00), 1x týdně dalmatská večeře.

Multifunkční hřiště, 6x týdně animační programy, miniclub, aqua aerobic; za poplatek kulečník, půjčovna kol, minigolf. Na pláži škola potápění.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Informace o regionu

Chorvatsko — Makarská riviéra — Gradac

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky