phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Delfin

Výhody nabídky

  • výhodná cena obědů
  • jedna z nejkrásnějších zátok v Poreči
  • bazény s mořskou vodou

Hotel Delfin Kód: 3822

5 405PLN
Dorośli: 2 polopenze So 09.09 – So 16.09 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Delfin Kód: 3822 Chorvatsko \ Istrie \ Sýrie

Popis nabídky

Poreč - Zelena Laguna

Starší hotel je situován v parku na poloostrově, blízko centra střediska Zelená Laguna, asi 5 km jižně od centra Poreče.

Přírodní pláž, místy doplněná štěrkem a uměle vytvořenými plochami na slunění, je od hotelu vzdálena asi 150 metrů. V blízkosti se nachází nudistická pláž.

Tři restaurace, aperitiv bar, pivnice, taverna, restaurace s grilem, TV sál, sauna, kadeřnický salon, bazén s mořskou vodou. WI-FI na recepci zdarma. Možnost pronajmutí chladničky za poplatek. Parkoviště za poplatek 1 EUR za den.

Menší dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vhodné pouze pro dítě, vlastní příslušenství. Při obsazení pokoje třemi osobami je nutno počítat s omezenou plochou pokoje. Některé pokoje mají balkon. Jednolůžkové pokoje nemají výhled na moře.

V hotelové restauraci, snídaně i večeře bufetovým způsobem.

V blízkém sportovním centru je k dispozici několik tenisových kurtů, minigolf, stolní tenis, možnost provozování vodních sportů, v blízkosti je vlek na vodní lyžování. Kavárna s taneční hudbou. Blízko je velké zábavní středisko International Club.

Informace o regionu

Chorvatsko — Istrie — Sýrie

Tipy pro správnou volbu: - výhodná cena obědů
- jedna z nejkrásnějších zátok v Poreči
- bazény s mořskou vodou

Středisko: Poreč - Zelena Laguna

Poloha: Starší hotel je situován v parku na poloostrově, blízko centra střediska Zelená Laguna, asi 5 km jižně od centra Poreče.

Pláž: Přírodní pláž, místy doplněná štěrkem a uměle vytvořenými plochami na slunění, je od hotelu vzdálena asi 150 metrů. V blízkosti se nachází nudistická pláž.

Vybavení: Tři restaurace, aperitiv bar, pivnice, taverna, restaurace s grilem, TV sál, sauna, kadeřnický salon, bazén s mořskou vodou. WI-FI na recepci zdarma. Možnost pronajmutí chladničky za poplatek. Parkoviště za poplatek 1 EUR za den.

Ubytování: Menší dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vhodné pouze pro dítě, vlastní příslušenství. Při obsazení pokoje třemi osobami je nutno počítat s omezenou plochou pokoje. Některé pokoje mají balkon. Jednolůžkové pokoje nemají výhled na moře.

Stravování: V hotelové restauraci, snídaně i večeře bufetovým způsobem.

Sport a zábava: V blízkém sportovním centru je k dispozici několik tenisových kurtů, minigolf, stolní tenis, možnost provozování vodních sportů, v blízkosti je vlek na vodní lyžování. Kavárna s taneční hudbou. Blízko je velké zábavní středisko International Club.

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
5 690 -5%
5 405 Celkem Podrobnosti o ceně 10 810
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter