phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Apartmány Savudrija

Výhody nabídky

  • Klidné prostředí apartmánů
  • Otevřené moře, velmi čistá voda
  • Možnost dokoupení polopenze

Apartmány Savudrija Kód: XHR2ASA

4 200PLN
Dorośli: 2 bez stravování Po 31.08 – So 05.09.20 (6 dní / 5 nocí)
Itaka

Apartmány Savudrija Kód: XHR2ASA Chorvatsko \ Istrie

Popis nabídky

Umag - Savudrija

Samostatný areál dvoupodlažních řadových vil je situovaný v oblasti Basanija, na okraji borového lesa s bujnou vegetací, cca 9 km od centra Umagu.

Kamenitá pláž, lemovaná plochými kamennými platy se vstupy do moře, se nachází cca 150 m od apartmánů, v blízkosti neoficiální nudistická pláž.

Recepce, restaurace; za poplatek WiFi. Bazén s mořskou vodou, lehátka u bazénu za poplatek (cca 3 EUR/den). Veřejné parkování je možné za 1 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Apartmány A4: 1 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dalšími 2 lůžky. Apartmány A6: 2 ložnice, v každé po 2 lůžkách, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dalšími 2 lůžky.
Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV/sat., telefonem, lednicí, základním nádobím, lůžkovinami, krbem, v přízemí terasou a v patře balkonem.

Bez stravování, možnost dokoupení bufetové polopenze v centrální restauraci, večeře zahrnují i neomezené množství nápojů (víno, pivo, nealkoholické nápoje). Hlavní sezona 16EUR/den 29.5.-12.9.2020.

Plážový volejbal, za poplatek tenisové kurty, minigolf, vodní sporty.

Pes 13 EUR/den, postýlka na vyžádání zdarma

Informace o regionu

Chorvatsko — Istrie

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky