phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Olympia Spa & Wellness

Výhody nabídky

 • Hotel v blízkosti kolonády
 • Špičkově vybavené Spa & Wellness centrum
 • Wellness balíčky
 • Nekuřácký hotel

Hotel Olympia Spa & Wellness Kód: SCZ2JMO

1 600PLN
Dorośli: 2 polopenze St 09.12 – Čt 10.12.20
Itaka

Hotel Olympia Spa & Wellness Kód: SCZ2JMO Česká republika / Západní Čechy / Mariánské Lázně

Popis nabídky

Mariánské Lázně

Luxusní hotel leží v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny nedaleko Zpívající fontány

V hotelu jsou dvě restaurace, Lobby bar, internetový koutek, špičkově vybavené Spa & Wellness centrum nabízí relaxační a wellness procedury, přístrojovou terapii, masáže, bazén se slanou vodou, protiproud, masážní vodní lůžko, několik druhů saun a vše pod odborným dohledem lékařů, terapeutů a dalších odborníků. Léčebné procedury jsou prováděny každý den. Celý hotel je nekuřácký.

Dvoulůžkové pokoje Standard s příslušenstvím, TV, telefon, WiFi, trezor, minibar, fén

SPA BALÍČEK – 2 noci
ubytování s polopenzí, 1x přírodní slatinný zábal částečný (20 min), 1x klasická masáž celková (50 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

WELLNESS PRO DVA - 2 noci
ubytování s polopenzí, 1x aroma masáž (50 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

OLYMPIA DELUXE – 2 noci
ubytování s polopenzí, 1x plná penze, 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x BIO regenerační celotělový zábal z růžového jílu (40 min), 1x Spa manikúra (25 min) NEBO Spa pedikúra (50 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

OLYMPIA DELUXE - 3 noci 
ubytování s polopenzí, 1x plná penze, 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x BIO regenerační celotělový zábal z růžového jílu (40 min), 1x Hot Stone masáž lávovými kameny (50 min), 1x Spa manikúra (25 min) NEBO Spa pedikúra (50 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

WELLNESS DETOX - 3 noci 
ubytování s polopenzí, 1x plná penze,1x antistresová masáž (50 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x BIO detoxikační celotělový zábal (40 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

WELLNESS BEZ STRESU - 4 noci
ubytování s polopenzí, 1x plná penze, 1x antistresová masáž (50 min), 1x Hot Stone masáž lávovými kameny (50 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

SPA BALÍČEK - 7 noci
ubytování s polopenzí, 1x plná penze, 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x antistresová masáž (50 min),1x reflexní masáž plosek nohou (25 min), 1x Hot Stone - masáž lávovými kameny (50 min), 1x aroma masáž (50 min), 1x Spa manikúra (25 min) NEBO 1x Spa Spa pedikúra (50 min), 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

SMART POBYT – 1 noc (počet nocí není omezen)
ubytování s polopenzí, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška). 1x SMART Bonus - 25 % sleva na procedury zakoupené v hotelu. Bonus je platný pro masáže a procedury střediska Spa & Wellness a kosmetické služby. Služby je možno objednat předem.

VÁNOČNÍ SMART POBYT 23.12. – 27.12.2020
SILVESTROVSKÝ SMART POBYT 29.12. – 02.01.2021
4x služby SMART pobytu na 1 noc + vánoční nebo silvestrovský příplatek.

Dle programu, snídaně formou bufetu, obědy - servírované čtyřchodové menu dle vlastního výběru z hotelové nabídky, večeře formou bufetu (neděle - pátek) nebo servírované čtyřchodové menu dle vlastního výběru z hotelové nabídky (sobota)

Parkování - v hotelové podzemní garáži za poplatek v omezeném množství (nutno rezervovat předem) nebo v hlídaném parkovacím domě v centru města za poplatek a bez předchozí rezervace
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místě

Informace o regionu

Česká republika — Západní Čechy — Mariánské Lázně

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 1 600 Celkem Podrobnosti o ceně 3 200
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter