phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Falkensteiner Hotel Grand MedSpa

Výhody nabídky

  • Lázeňská péče s využitím přírodních léčivých zdrojů
  • Minerální pramen Alexandra přímo v hotelu
  • 5 bazénů včetně venkovního vyhřívaného bazénu s celoročním provozem
  • 6 golfových hřišť v bezprostřední blízkosti

Falkensteiner Hotel Grand MedSpa Kód: SCZ2MED

3 900PLN
Dorośli: 2 polopenze So 19.06 – Po 21.06.21
Itaka

Falkensteiner Hotel Grand MedSpa Kód: SCZ2MED Česká republika / Západní Čechy / Mariánské Lázně

Popis nabídky

Mariánské lázně

Falkensteiner Hotel Grand MedSpa Marienbad je největší hotel v centru lázeňského města Mariánské Lázně.

Recepce, restaurace, lobby bar, hotel má 164 pokojů a apartmánů a rozkládá se v 4 propojených budovách na 4 podlažích, má 5x výtah, knihovnu, letní terasu s opalovacími lehátky. Nechybí ani úschovna kol a možnost parkování (za poplatek).
Má nejen svůj vlastní minerální pramen Alexandra, ale také největší lázeňské a saunové centrum ve městě.5 vyhřívaných bazénů s celoročním provozem včetně venkovního bazénu Saunový svět se 4 saunami a odpočívárnami, Private Spa Suite pro dva, fitnees

Čisté, prostorné a pohodlné pokoje.

*dvoulůžkový pokoj Standard 20-25m². Vana nebo sprchový kout/WC, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, župan a osušky do sauny.

* dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou Superior: 27-30m². Vana a sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, župan a osušky do sauny. Možná přistýlka na pokoji.

* dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou Superior s balkonem: 27-30m². Balkon, vana a sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, župan a osušky do sauny. Možná přistýlka.

* dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami Delux: 35-40m². Vana nebo vana + sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, postel s nebesy,  župan a osušky do sauny. Možná přistýlka.

* dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami Delux s balkonem: 35-40m² terasa (jižní strana), vana a sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, postel s nebesy,  župan a osušky do sauny.

* suite: 46-50m². Balkon, ložnice a obývací pokoj, vana i srchový kout/WC, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, postel s nebesy, župan a osušky do sauny. Možnost přistýlky.

Balíček Lázně Light (pobyt min. od 6 nocí)
Minerální koupel Alexandra
Lymfoven
Fango zábal - částečný
Suchá CO2 koupel
Parafínový zábal na ruce

Balíček Lázně Deluxe (pobyt min. od 6 nocí)
Minerální koupel Alexandra (2x)
Rašelinový zábal částečný velký (2 části těla)
Částečná masáž
Podvodní masáž částečná

Uvítací přípitek, polopenze s lehkým obědemvzhledem k hygienickým opatřením bude bufetové stravování nahrazeno výběrem z menu (do odvolání).
Lehký oběd je v ceně : 2 druhy polévek, jedno hlavní jídlo, ovoce a salát.

Volné využití vyhřívaného venkovního bazénu, vnitřního bazénu, vnitřního zážitkového bazénu s různými programy, bazénu se solí z mrtvého moře.
Hotel má již zmíněný saunový komplex: finská sauna, parní lázeň, infračervená sauna, bio-sauna, odpočívárny, fitness, každý týden sportovní animační programy.

Za poplatek v hotelu: léčebné procedury, masáže, další procedury jako např. Lymfodrenáže, fyzioterapie, elektroterapie, lavaterm, parafínové zábaly a další.

U místních poskytovatelů služeb dle jejich ceníku: různá golfová hřiště (do 10-25 minut dosažitelná autem), tenis, squash, jízdy v kočáře.

v Mariánských Lázních: novobarokní lázeňská kolonáda, zpívající fontána, léčivé prameny, park miniatur pohodlně dosažitelné pěší chůzí.

K pěší turistice vhodná přírodní rezervace Kladská (8 km) či Zámek Kynžvart (9 km).

 Slavkovský les je snadno dostupný autem i na kole a nabízí hned několik jasně vyznačených na sebe navazujících stezek pro pěší turistiku. Většina území je vhodná i pro cyklisty. K dispozici jsou vám polní i lesní cesty.

Příjezd : od 15:00
Odjezd : do 11:00

Dětská cena od 6 do 16 let na přistýlce, děti do 6 let na přistýlce zdarma
Lázeňská a místní taxa není zahrnuta v ceně
Domácí zvířata za poplatek
Garáž za příplatek na místě

Informace o regionu

Česká republika — Západní Čechy — Mariánské Lázně

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky