phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Berounka

Výhody nabídky

  • turistka, cykloturistika – široká nabídka pro výlety 
  • rybolov, houbaření, 
  • široké sportovní možnosti 
  • zvýhodněné balíčky 
  • 10% sleva na konzumaci v restauraci hotelu

Hotel Berounka Kód: SCZ2DBV

1 100PLN
Dorośli: 2 snídaně Út 19.05 – Čt 21.05.20 (3 dny / 2 noci)
Itaka

Hotel Berounka Kód: SCZ2DBV Česká republika \ Západní Čechy

Popis nabídky

Liblín

v malé obci Liblín, na soutoku řek Střely a Berounky, v chráněné krajinné oblasti Horní Berounka. Hotel se nachází nedaleko mostu spojujícího okresy Plzeň-sever a Rokycany.

restaurace, salonek, letní terasa, půjčovna loděk a horských kol, 300 m od hotelu je sportovní areál s umělým povrchem (umělá tráva), kde jsou 2 tenisové kurty, volejbalové hřiště a hřiště na malou kopanou, stolní fotbal, půjčovna sportovního náčiní, stolní tenis. Sportovní areál má venkovní posezení pod pergolou a bar. 100 m od hotelu je stylová restaurace "Country stodola" nabízející během letní sezóny (červenec a srpen) posezení s kytarou a zpěvem.
Na přání hotel zprostředkuje zakoupení rybářské povolenky, pokud klient vlastní rybářský lístek.

dvou až čtyřlůžkové pokoje se sprchou, WC, TV, Wi-Fi připojením

Pobyt pro seniory (od 55let)
cenově zvýhodněné pobyty hotelového ubytování s polopenzí od 2 nocí
týdenní pobyty (so-so): ubytování včetně polopenze, odpolední káva nebo čaj (každý den), zapůjčení horských kol na půl dne, zapůjčení turistických holí (Nordic walking) na 1 den, 1 piknikový koš (odpolední svačinka), situační mapka s tipy na pěší výlet do blízkého okolí, cykloturistická mapa
Aktivní týden u Berounky
v ceně osmidenního pobytu (so-so) je zahrnuto: ubytování včetně polopenze, mapa okolí, zapůjčení horských kol na 1 den, zapůjčení kanoe na 1 den, využití sportoviště včetně náčiní na 2 hod. (hřiště s umělým povrchem, stolní tenis, posilovna), zapůjčení společenských her (petanque, kroket), 1x piknikový koš (odpolední svačinka) + situační mapka s tipy na pěší výlet,  10% sleva na konzumaci v restauraci hotelu.
Aktivní pobyt u Berounky
2 noci:
nástup možný kdykoliv,
v ceně pobytu je ubytování včetně polopenze, zapůjčení kola na 1/2 dne, rybaření 1/2 dne, piknikový koš (odpolední svačinka) + situační mapka s tipy na pěší výlet, využití sportoviště včetně náčiní na 2 hod. (hřiště s umělým povrchem, stolní tenis, posilovna).

Snídaně – rozšířená kontinentální (při větší obsazenosti bufet), večeře - výběrem ze 2 druhů jídel.

Parkování u hotelu (omezený počet míst) nebo 200 m od hotelu u sportovního areálu - zdarma.
Místní poplatek je zahrnut v ceně pobytu.
Dětská cena - platí pro děti od 3 do 12 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.Parkování u hotelu (omezený počet míst) nebo 200 m od hotelu u sportovního areálu - zdarma.

Informace o regionu

Česká republika — Západní Čechy

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky