phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Lázeňský hotel Pawlik

Výhody nabídky

 • Výhodná poloha u parku v centru města
 • Propojení vnitřním koridorem s Aquaforem
 • Kulturní akce zdarma nebo za zvýhodněné vstupné
 • Programové léčebné a wellness balíčky

Lázeňský hotel Pawlik Kód: SCZ2JFW

5 320PLN
Dorośli: 2 polopenze Pá 02.10 – Ne 04.10.20 (3 dny / 2 noci)
Itaka

Lázeňský hotel Pawlik Kód: SCZ2JFW Česká republika / Západní Čechy / Františkovy Lázně

Popis nabídky

Františkovy Lázně

Královská vila města Františkovy Lázně leží uprostřed lázeňského parku v centru města.

Hoteloví hosté si mohou během pobytu vychutnat neomezený vstup do Aquafora – největšího a nejkrásnějšího aquaparku českých lázní. Hotel je přímo propojen nejen s Aquaforem, ale také s Lázeňskou klinikou a Císařskými lázněmi. V Císařských lázních jsou nabízeny tradiční léčebné procedury včetně slatinných koupelí, které hrají v léčebných programech díky svým blahodárným účinkům nezastupitelnou a unikátní roli.

K dispozici je nová lázeňská klinika s lékařským personálem, příme propojení s Aquaforem a Císařskými lázněmi, neomezený vstup do Aquafora - vodní svět s 1 570 m² vodní plochy, 3 vnitřní a 2 vnější bazény, 2 vířivky, sauna za poplatek (Aquaforum), posilovna, rautové stravování, show gril, hotelový bar, kavárna, letní terasa s grilem, zahrada, relaxační lesopark, sluneční lehátka. Císařský pramen k pitné kůře (lázeňská klinika) a k balneaci (Císařské lázně), koncertní sál (Císařské lázně), živá hudba v baru. knihovna, čítárna. Fit-Relax-Fun Park Aquaforum - zahradní šachy, pétanque, volleyball, dětské hřiště, půjčování společenských her, šipky, ruské kuželky, výtah , rodinný klub, internetový koutek, Wi-Fi zdarma v rámci celého hotelu, kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, půjčovna jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí (za poplatek), nabídka kulturních programů a výletů (za poplatek), úschovna vlastních jízdních kol.

Jedno a dvoulůžkové pokoje v budově B, která je s hlavní budovou propojena skleněnou vytápěnou chodbou.
Pokoje  Standard - menší plocha pokoje, všechny pokoje mají sprchu, WC, fén, župan, telefon, WiFi, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor. 
Pokoje  Komfort - větší plocha pokoje s výhledem do okolní zeleně. Všechny pokoje mají sprchu, WC, fén, župan, telefon, WiFi, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor.

LEHKÁ LÉČEBNÁ KÚRA RELAX - 7 nocí
Program - ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, 10 léčebných procedur předepsaných lékařem při vstupní prohlídce, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů, neomezený vstup do Aquafora

FRANTIŠKOLÁZEŇSKÁ LÉČEBNÁ KÚRA - 7 nocí
Program - ubytování s plnou penzí, 18 léčebných procedur předepsaných lékařem při vstupní prohlídce, neomezený vstup do Aquafora, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů

POBYT VÍKEND
- 2 noci nástup v pátek
Program - ubytování s polopenzí, welcome drink, 2 léčebné procedury (klasická masáž částečná, relaxační koupel), neomezený vstup do Aquafora, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů

POBYT VITAL- 3 až 4 noci
Pobyty začínají v neděli a končí až ve čtvrtek – 1 den je ZDARMA
Program - ubytování s polopenzí, welcome drink, 4 léčebné procedury (aromatická masáž částečná, klasická masáž částečná, relaxační koupel, parafínový zábal rukou), neomezený vstup do Aquafora, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů

Všechny pobyty jsou určeny zákazníkům od 18 let.

Dle programu - formou bufetu, pobyt s plnou penzí začíná obědem

Parkování - na monitorovaném hotelovém parkovišti za poplatek
Příjezd - vlak i bus: st. Františkovy Lázně a cca 10 minut pěšky. Po dohodě s recepcí je možné zajistit odvoz za poplatek taxi službou.

Doporučujeme zakoupení Cestovního pojištění včetně rozšířeného storna – v případě odstoupení od smlouvy budou vždy účtovány zvýšené skutečně vzniklé náklady.

V ceně pobytu není zahrnut místní poplatek z pobytu dle aktuální vyhlášky města Františkovy Lázně a kulturní poplatek ve výši 35 Kč/osoba a den.

Informace o regionu

Česká republika — Západní Čechy — Františkovy Lázně

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 5 320 Celkem Podrobnosti o ceně 10 640
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter