phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Lázeňský hotel Pawlik

Výhody nabídky

  • Výhodná poloha u parku v centru města
  • Propojení vnitřním koridorem s Aquaforem
  • Kulturní akce zdarma nebo za zvýhodněné vstupné
  • Programové léčebné a wellness balíčky

Lázeňský hotel Pawlik Kód: SCZ2JFW

5 870PLN
Dorośli: 2 polopenze Pá 09.07 – Ne 11.07.21
Itaka

Lázeňský hotel Pawlik Kód: SCZ2JFW Česká republika / Západní Čechy / Františkovy Lázně

Popis nabídky

Františkovy Lázně

Královská vila města Františkovy Lázně leží uprostřed lázeňského parku v centru města.

Hoteloví hosté si mohou během pobytu vychutnat neomezený vstup do Aquafora – největšího a nejkrásnějšího aquaparku českých lázní. Hotel je přímo propojen nejen s Aquaforem, ale také s Lázeňskou klinikou a Císařskými lázněmi. V Císařských lázních jsou nabízeny tradiční léčebné procedury včetně slatinných koupelí, které hrají v léčebných programech díky svým blahodárným účinkům nezastupitelnou a unikátní roli.

K dispozici je nová lázeňská klinika s lékařským personálem, příme propojení s Aquaforem a Císařskými lázněmi, neomezený vstup do Aquafora - vodní svět s 1 570 m² vodní plochy, 3 vnitřní a 2 vnější bazény, 2 vířivky, sauna za poplatek (Aquaforum), posilovna, rautové stravování, show gril, hotelový bar, kavárna, letní terasa s grilem, zahrada, relaxační lesopark, sluneční lehátka. Císařský pramen k pitné kůře (lázeňská klinika) a k balneaci (Císařské lázně), koncertní sál (Císařské lázně), živá hudba v baru. knihovna, čítárna. Fit-Relax-Fun Park Aquaforum - zahradní šachy, pétanque, volleyball, dětské hřiště, půjčování společenských her, šipky, ruské kuželky, výtah , rodinný klub, internetový koutek, Wi-Fi zdarma v rámci celého hotelu, kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, půjčovna jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí (za poplatek), nabídka kulturních programů a výletů (za poplatek), úschovna vlastních jízdních kol.

Jedno a dvoulůžkové pokoje v budově B, která je s hlavní budovou propojena skleněnou vytápěnou chodbou.
Pokoje  Standard - menší plocha pokoje, všechny pokoje mají sprchu, WC, fén, župan, telefon, WiFi, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor. 
Pokoje  Komfort - větší plocha pokoje s výhledem do okolní zeleně. Všechny pokoje mají sprchu, WC, fén, župan, telefon, WiFi, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor.

LEHKÁ LÉČEBNÁ KÚRA RELAX - 7 nocí
Program - ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, 10 léčebných procedur předepsaných lékařem při vstupní prohlídce, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů, neomezený vstup do Aquafora

FRANTIŠKOLÁZEŇSKÁ LÉČEBNÁ KÚRA - 7 nocí
Program - ubytování s plnou penzí, 18 léčebných procedur předepsaných lékařem při vstupní prohlídce, neomezený vstup do Aquafora, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů

POBYT VÍKEND
- 2 noci nástup v pátek
Program - ubytování s polopenzí, welcome drink, 2 léčebné procedury (klasická masáž částečná, relaxační koupel), neomezený vstup do Aquafora, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů

POBYT VITAL- 3 až 4 noci
Pobyty začínají v neděli končí až ve čtvrtek – 1 den je ZDARMA
Program - ubytování s polopenzí, welcome drink, 4 léčebné procedury (aromatická masáž částečná, klasická masáž částečná, relaxační koupel, parafínový zábal rukou), neomezený vstup do Aquafora, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů

Týden pro Posílení imunity - 7 nocí
7x ubytování s plnou penzí, vstupní a výstupní lékařské vyšetření, 14 léčebných procedur (2x kryosauna, 2x solná jeskyně, 2x oxygenoterapie, 2x skupinové cvičení v bazénu, 1x dechové cvičení, 1x jóga, 4x procedury na základě doporučení lékaře při vstupní problídce, laboratorní vyšetření (krevní obraz, jaterní testy, ledvinové testy, celkový HDL a LDL cholesterol, triglyceridy, kyselina močová, mineralogram, moč chemicky)
2x infuze vitamínu C + 1x infue glutathionu pro nastarování imunity, komplexní analýza tělesné konstituce s následnou konzultací s nutričním terapeutem, 7x fres nápoj s vitamíny, neomezený vstup do advaparku Aquaforum, volný vstup do sauny Aquaforum, pitná kúra, 1x lekce Nordic walking s instruktorem, zapůjčení holí na celý pobyt.

Všechny pobyty jsou určeny zákazníkům od 18 let.

Dle programu - formou bufetu, pobyt s plnou penzí začíná obědem

Parkování - na monitorovaném hotelovém parkovišti za poplatek
Příjezd - vlak i bus: st. Františkovy Lázně a cca 10 minut pěšky. Po dohodě s recepcí je možné zajistit odvoz za poplatek taxi službou.

Doporučujeme zakoupení Cestovního pojištění včetně rozšířeného storna – v případě odstoupení od smlouvy budou vždy účtovány zvýšené skutečně vzniklé náklady.

V ceně pobytu není zahrnut místní poplatek z pobytu dle aktuální vyhlášky města Františkovy Lázně a kulturní poplatek ve výši 50 Kč/osoba a den.

Informace o regionu

Česká republika — Západní Čechy — Františkovy Lázně

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky