phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Falkensteiner Spa Resort Marienbad

Výhody nabídky

  • Možnost uplatnění státního poukazu 4.000,-Kč
  • Minerální pramen Alexandra přímo v hotelu
  • Nově zrekonstruované pokoje, restaurace i Aquapura Spa 
  • 5 bazénů včetně venkovního vyhřívaného bazénu s celoročním provozem

Falkensteiner Spa Resort Marienbad Kód: SCZ2MED

3 900PLN
Dorośli: 2 plná penze Pá 21.05 – Ne 23.05.21
Itaka

Falkensteiner Spa Resort Marienbad Kód: SCZ2MED Česká republika / Západní Čechy / Mariánské Lázně

Popis nabídky

Mariánské lázně

Jedná se o největší hotel v centru lázeňského města Mariánské Lázně.

Hotel nově po rekonstrukci v květnu 2021
Recepce, restaurace, lobby bar, hotel má 164 pokojů a apartmánů a rozkládá se v 4 propojených budovách na 4 podlažích, má 5x výtah, knihovnu, letní terasu s lehátky, relaxační koutek pro čtení na zahradě s fontánou Nechybí ani úschovna kol.
Má nejen svůj vlastní minerální pramen Alexandra, ale také největší lázeňské a saunové centrum ve městě. Nově zrekonstruované  lázně Acquapura SPA s 5 tematickými bazény a jediným vyhřívaným venkovním bazénem ve městě. Saunový svět se 4 saunami a odpočívárnami, Private Spa Suite pro dva, fitnees, zdravá kuchyně s čerstvými regionálními surovinami, vícepodlažní parkoviště s možností nabíjení pro e-auta a kola


Čisté, prostorné a pohodlné pokoje.
Dvoulůžkový pokoj Standard 20-25m². Vana nebo sprchový kout/WC, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, župan a osušky do sauny.
Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou Superior: 27-30m². Vana a sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, župan a osušky do sauny. Možná přistýlka na pokoji.
Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou Superior s balkonem: 27-30m². Balkon, vana a sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, župan a osušky do sauny. Možná přistýlka.
Dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami Delux: 35-40m². Vana nebo vana + sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, postel s nebesy,  župan a osušky do sauny. Možná přistýlka.
Dvoulůžkový pokoj Delux s balkonem: 35-40m² terasa (jižní strana), vana a sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, postel s nebesy,  župan a osušky do sauny.
Suite: 46-50m². Balkon, ložnice a obývací pokoj, vana i srchový kout/WC, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, postel s nebesy, župan a osušky do sauny. Možnost přistýlky.

Balíček Lázně Light (pobyt od 6 nocí) - státní příspěvěk
Možnost uplatnění státního poukazu 4 000 Kč / po odečtení cena od 10.700,-Kč
Minerální koupel Alexandra
Lymfoven
Fango zábal - částečný
Suchá CO2 koupel
Parafínový zábal na ruce

Balíček Lázně Deluxe (pobyt od 6 nocí) - státní příspěvěk
Možnost uplatnění státního poukazu 4 000 Kč / po odečtení cena od 12.020,-Kč
Minerální koupel Alexandra (2x)
Rašelinový zábal částečný velký (2 části těla)
Částečná masáž
Podvodní masáž částečná

Plná penze 
uvítací přípitek, snídaně formou bufetu s dietním koutkem, oběd, večeře s více menu na výběr nebo bufet

Volné využití vyhřívaného venkovního bazénu, vnitřního bazénu, vnitřního zážitkového bazénu s různými programy, bazénu se solí z mrtvého moře.
Hotel má již zmíněný saunový komplex: finská sauna, parní lázeň, infračervená sauna, bio-sauna, odpočívárny, fitness, každý týden sportovní animační programy.

Za poplatek v hotelu: léčebné procedury, masáže, další procedury jako např. Lymfodrenáže, fyzioterapie, elektroterapie, lavaterm, parafínové zábaly a další.

U místních poskytovatelů služeb dle jejich ceníku: různá golfová hřiště (do 10-25 minut dosažitelná autem), tenis, squash, jízdy v kočáře.

v Mariánských Lázních: novobarokní lázeňská kolonáda, zpívající fontána, léčivé prameny, park miniatur pohodlně dosažitelné pěší chůzí.

K pěší turistice vhodná přírodní rezervace Kladská (8 km) či Zámek Kynžvart (9 km).

 Slavkovský les je snadno dostupný autem i na kole a nabízí hned několik jasně vyznačených na sebe navazujících stezek pro pěší turistiku. Většina území je vhodná i pro cyklisty. K dispozici jsou vám polní i lesní cesty.

Podmínky čerpání státního poukazu: výše podpory je 4 000 Kč na osobu a pobyt / voucher je možné vygenerovat zde: https://www.kudyznudy.cz/dolazniVouchery vygenerované v roce 2020 je možné uplatnit i v roce 2021. Pobyt s minimální délkou 6 nocí a alespoň 5 procedurami realizovaný do 31.12.2021. Platí pro pojištěnce českých zdravotních pojišťoven starší 18 let s trvalým pobytem v ČR

Příjezd : od 15:00
Odjezd : do 11:00

Dětská cena: platí od 6 do 16 let na přistýlce, děti do 6 let bez nároku na lůžko zdarma
Místní poplatky: nejsou zahrnuty v ceně – úhrada na místě
Domácí zvířata: za poplatek na místě á 500,-Kč / noc
Garáž: za příplatek na místě á 310,-Kč / noc

Informace o regionu

Česká republika — Západní Čechy — Mariánské Lázně

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky