phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Lázeňský dům Veselý

Výhody nabídky

 • Lázeňský areál v rozsáhlém parku
 • Velmi kvalitní lázeňské a léčebné služby
 • Léčba pohybového ústrojí
 • Dobré dopravní spojení z Pardubic

Lázeňský dům Veselý Kód: SCZ2VWK

3 440PLN
Dorośli: 2 polopenze Út 03.11 – Čt 05.11.20
Itaka

Lázeňský dům Veselý Kód: SCZ2VWK Česká republika / Východní Čechy / Lázně Bohdaneč

Popis nabídky

Lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč leží v malebném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Jsou léta vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí a jsou vyhlášené zejména svou specializací na následnou péči po ortopedických operacích velkých kloubů (totální endoprotézy kyčelního, kolenního a ramenního kloubu). Léčba v těchto lázních je vhodná také pro pacienty s artrózou, revmatoidní artritidou, osteoporózou, Bechtěrevovou nemocí, vertebrogením kořenovým syndromem a pro pacienty po operacích páteře a úrazech pohybového ústrojí. Přírodními léčivými zdroji v Léčebných lázních Bohdaneč jsou přírodní minerální voda a slatina. Jako jediné lázně v České republice aplikují slatinu formou zábalů ve speciálních zábalových vanách. Jedná se o vyhřívaná vodní lůžka obepínající celé tělo, která zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění aniž byste se namočili.
Léčebné lázně Bohdaneč kromě klasické lázeňské péče nabízejí širokou škálu krátkodobých relaxačních pobytů, kde si užijete kromě slatinných zábalů a koupelí v minerální vodě také například čokoládový zábal, zábal se zeleným čajem, nejrůznější druhy masáží, pohybových terapií, whirlpoolu, sauny a plavání v bazénu s minerální vodou o teplotě 29 – 30 oC.   Krásu rovinaté krajiny dotváří jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy. Chloubou lázní je pavilon Gočár, který patří mezi skvosty kubismu a je prohlášen národní kulturní památkou ČR. Areál lázní je obklopený rozlehlým parkem. Krytá kolonáda, zvuk fontán, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní.
Veškeré procedury jsou poskytovány v jednotlivých pavilonech lázní, jež jsou propojeny krytou, v zimě vyhřívanou kolonádou. Pobyt s domácími zvířaty není možný. V objektech platí zákaz kouření. Klientům je k dispozici non – stop zdravotní služba.
Nekuřácký areál.

V Pavilonu Veselý, který je vstupní branou do celého areálu je hlavní recepce a rezervační kancelář. Lázeňská kavárna, v létě terasa, součástí pavilonu je i městská knihovna, tělocvična, balneo, Koré - solná jeskyně a plavecký bazén s přírodní minerální vodou - celoročně zahřívanou. Na kolonádě jsou obchůdky, kavárna, lahůdky, manikúra, pedikúra, kosmetika, kadeřník.

Dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, TV, lednice, telefon, WiFi. V pavilonu Veselý jsou pouze oddělené postele. Na přání je možné zajistit i ubytování v pavilonu Veselý  pokoje PLUS: dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí. Cena u prodejce. Počet jednolůžkových pokojů je velmi omezen. Na přání je možné zajistit ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s obsazením jednou osobou za příplatek.

LÁZNĚ NA ZKOUŠKU - 2 noci
Stravování - polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní
Program - 1x Wellness přísadová koupel s bylinnou solí, 1x klasická masáž částečná, 1x KORÉ - solná jeskyně, 1x filnská a parní sauna, 1x Whirlpool, 1 hodina plavání v bazénu

WELLNESS ROZMAZLOVÁNÍ - 3 noci 
Stravování - polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní
Program - 1x wellness přísadová koupel s nepěnivým extraktem, 1x klasická masáž celková, 1x KORÉ - solná jeskyně, 1x finská sauna a parní kabina, volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu.

DOKONALÉ POTĚŠENÍ - 4 noci
Stravování - polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní
Program - 1x masáž, 2x wellness přísadová koupel s bylinnou solí,  1x avokádový zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x finská sauna a parní kabina, volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu.

AKTIVNÍ SENIOR VITAL - 7 nocí
Stravování - plná penze, pobyt začíná obědem a končí snídaní
Program - 1x posouzení zdravotního stavu – prohlídka*, 1x Wellness přísadová koupel s bylinnou solí, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinový obklad, 1x suchá uhličitá koupel,  2x skupinová rehabilitace v bazénu,1x oxygenoterapie, 1x nácvik mobility rukou ve slatině, 1x fit posilovna pod dohledem fyzioterapeuta
* Přesné složení programu určí lékař na základě zjištění aktuálního zdravotního stavu.


BOHDANEČSKÁ REKONDIČNÍ KÚRA - 7 nocí
Stravování - plná penze, pobyt začíná obědem a končí snídaní
Program - 1x vstupní lékařské vyšetření*, 2x koupel Barevná harmonie,  1x klasická masáž částečná, 2x fit posilovna,  3x slatinný zábal v zábalové vaně, 2x  plavání skupinová rehabilitace v bazénu, 1x rehabilitační plavání,  1x Nordic walking
* Přesné složení léčebného programu určí lékař na základě aktuálního zdravotního stavu.

VITALITA - 7 nocí
Nově zařazený program jako náhrada pobytu Aktivní senior Vital
Stravování - plná penze, pobyt začíná obědem a končí snídaní
Program - 1x vstupní lékařské vyšetření*, 1x wellness přísadová kouel s aromatickou bylinnou solí, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinový obklad, 1x suchá uhličitá koupel, 2x skupinov rehabilitace v bazénu, 2x oxygenoterapie, 1x fit posilovna pod dohledem fyzioterapeuta, volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu. 
Přesné složení léčebného programu určí lékař na základě aktuálního zdravotního stavu.

Podle jednotlivých programů.  Snídaně, obědy i večeře bufetovým způsobem. 
Možnost zajištění dietní stravy.
U pobytů s polopenzí je možné dokoupit obědy.

Parkování - v areálu lázní za poplatek Kč 50,-/den
Příjezd - vlakem do Pardubic a dále od hlavního nádraží trolejbusovou linkou č. 3 až k lázním
Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místě
Volně prodejné procedury je nutné rezervovat minimálně 21 dnů před nástupem na akci. Procedury obsažené v programech nelze měnit s výjimkou procedur změněných lékařem ze zdravotních důvodů.
Nástup na ubytování - 14.00 hod., uvolnění pokojů v 10.00 hod. U Wellness pobytů v 11.00 hod. Standardní nástup je kterýkoliv pracovní den.
Na recepci možnost zapůjčení fénu, žehličky a radiobudíku 
K dispozici půjčovna kol  a možnost úschovy vlastních kol za poplatek Kč 50,-/týden Kapacita je omezena
Možnost zapůjčení županu za poplatek Kč 100,- s vratnou kaucí Kč 350,-/týden.
Hotelový bazén - Kč 80,-/hod.

Informace o regionu

Česká republika — Východní Čechy — Lázně Bohdaneč

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 3 440 Celkem Podrobnosti o ceně 6 880
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter