phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Bělohradské slatinné lázně

Výhody nabídky

 • Dlouhá lázeňská tradice
 • Individuální péče o klienta
 • Různé druhy masáží
 • Léčení pohybového aparátu

Bělohradské slatinné lázně Kód: SCZ2VWM

8 700PLN
Dorośli: 2 polopenze Ne 01.11 – Pá 06.11.20 (6 dní / 5 nocí)
Itaka

Bělohradské slatinné lázně Kód: SCZ2VWM Česká republika / Východní Čechy / Lázně Bělohrad

Popis nabídky

Lázně Bělohrad

Bělohradské slatinné lázně se nachází v malebném městečku s dlouhou lázeňskou tradicí. Léčí se zde převážně klienti s potížemi pohybového aparátu. Bělohradské slatinné lázně jsou postaveny na individuální péči o klienta. Základním zdrojem je sirnoželezitá slatina, která se používá ve formě koupelí, zábalů obkladů, dále řada vodoléčebných procedur (vířivé, perličkové, přísadové i uhličité).Nedílnou součástí jsou různé druhy masáží (klasické reflexní, baňkové, podvodní) a speciální techniky jako je lymfodrenáž, mobilizační techniky, cvičení s fyzioterapeuty, elektroléčba a další. Součástí lázní je i rehabilitační bazén. Lázeňský areál se nachází na okraji města u parku a tvoří ho hotely: Janeček Anna Marie a hlavní hotel Grand.

Jídelna v přízemí hotelu Grand,  dvě kavárny, venkovní terasa, rehabilitační bazén, hotely, bazén, terapeutický blok i jídelna jsou spojeny krytými mosty, v blízkém parku Bažantnice  tenisové kurty, minigolfové hřiště a půjčovna horských kol

Ubytování je zajištěno ve 3 lázeňských hotelích v jedno a dvoulůžkových pokojích se sprchou, WC, TV, chladničkou a telefonem. Hotel Grand***, Hotel Anna Marie*** a Hotel Janeček***.

KLASIK LIGHT - 5 nocí
Polopenze (snídańový bufet, tříchodová večeře), možnost dokoupení plné penze
Program - je zaměřen na léčbu a prevenci obtíží pohybového ústrojí a je vhodný pro všechny věkové kategorie. 2 procedury denně, vstupní komplexní vyšetření, individuální léčebný program sestavuje ošetřující lékař na základě aktuálního zdravotního stavu klienta. Volný vstup do bazénu v hotelu Grand. Možnost zajištění i programu KLASIK - 3 procedury denně. 

NATUR - 7 nocí
Polopenze, 10 procedur, možnost dokoupení plné penze
Program - využívá přírodní léčivý zdroj - slatinu, 1x lékařská konzultace, 2x klasická částečná masáž ruční, 2x slatinný zábal + suchý ovin, 1x přísadová koupel + suchý ovin, 1x perličková koupel + suchý ovin, 2x individuální léčebná tělesná výchova, 1x skupinová tělesná výchova v  bazénu včetně hydroterapie 45 minut, 1x slatinný obklad + suchý ovin. Lékař je oprávněn změnit skladbu procedur dle aktuálního zdravotního stavu klienta. Navržená skladba procedur je tedy orientační. 

RELAX - 7 nocí
Polopenze, (snídaňový bufet, třchodová večeře), 15 procedur, možnost dokoupení plné penze 
Program - využívá procedury k celkovému uvolnění a osvěžení organismu, 1x lékařská konzultace, 2x klasická částečná masáž ruční + sprcha,  1x perličková koupel + suchý ovin, 1x přísadová koupel + suchý ovin, 2x uhličitá koupel plynná (částečná), 2x slatinný obklad + suchý ovin, 2x skupinová léčebná tělesná výchova v bazénu včetně hydroterapie, 2x individuální inhalace O2 - 50 min., 1x speciální přístrojová masáž - hydro - jet, 2x parafínový zábal na ruce. Volný vstup do bazénu v hotelu Grand. Lékař je oprávněn změnit skladbu procedur dle aktuálního zdravotního stavu klienta. Navržená skladba procedur je tedy orientační.

SENIOR - 7 nocí
Polopenze,(snídaňový bufet, tříchodová večeře), 12 procedur
Program - vstupní lékařská konzultace, volný vstup do bazénu v hotelu Grand, 1x zapůjčení holí na chůzi Nordic Walking. O skladbě procedur rozhoduje lékař dle aktuálního zdravotního stavu a diagnózy klienta.

LÁZEŇSKÝ KOKTEJL - 7 nocí
Polopenze, 8 procedur
Program - 2x klasická masáž ruční + sprcha, 1x perličková koupel + suchý ovin, 1x přísadová koupel relaxační se solí z Růžového jezera + suchý ovin, 1x slatinný obklad + suchý ovin, 3x oxygenoterapie, volný vstup do bazénu v hotelu Grand

Podle jednotlivých programů - klasická česká kuchyně a jídla vycházející ze zásad zdravé výživy

Parkování - v přilehlých ulicích nebo na parkovišti (cca 200m) za poplatek Kč 400,-/týden
Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místě
Pobyt se psem - není možný
V hotelu Grand probíhají procedury dopoledne, odpoledne si mohou hosté (samoplátci) zaplavat zdarma.
K dispozici je nepřetržitá 24 hodinová lékařská služba.
Nástup na pobyt - 11.00 hod., ukončení pobytu 9.00 hod.
Pro absolvování lázeňských procedur je nutné s sebou vzít:  pohodlný sportovní oděv, obuv, plavky. (u mužů jsou při vstupu do bazénu zakázány bermudy nebo koupací kraťasy).
Ceny v hotelu Grand na vyžádání.

Informace o regionu

Česká republika — Východní Čechy — Lázně Bělohrad

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 8 700 Celkem Podrobnosti o ceně 17 400
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter