phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Depandance hotelu Srní

Výhody nabídky

 • turistika, cykloturistika, relaxace
 • vhodnépro rodinnou rekreaci
 • zdarma bazén se saunou a párou, dětské hřiště, volejbalové hřiště,
 • POBYTY PRO SENIORY (od 55 let + doprovodná osoba)– ve vybraných termínech od neděle do pátku cenově zvýhodněné pobyty s polopenzí (možnost prodloužení pobytu za zvýhodněnou cenu)
 • pobyt možný se psem - pro seniory se slevou
 • Speciální sleva za včasný nákup 45 dní před nástupem (nevztahuje se na pobyty pro seniory)

Depandance hotelu Srní Kód: 4444

PLN
Itaka

Depandance hotelu Srní Kód: 4444 Česká republika \ Šumava a Pošumaví

Popis nabídky

v horském prostředí, v centrální části Národního parku Šumava, v centru rekreačního střediska Srní. Hotel s depandancí jsou od sebe vzdáleny 200 m.

restaurace, společenský sál, stolní tenis, internet, sportovní hala (tenis, minikopaná, basketbal, florbal), multifunční trenažér (golf, fotbal, nohejbal), squash, garáže. K dispozici je výtah. Hosté ubytovaní v dependanci mohou využívat hotelových služeb hotelu Srní vzdáleném 200m od depandance (bazén, pára, sauna – v ceně, ostatní za úhradu na místě).

dětský koutek, venkovní dětské hřiště, Wi-Fi připojení, půjčovna a úschovna kol. K dispozici je výtah. Sportovní hala nabízí umělý povrch s lajnováním na různé sporty (badminton, volejbal, tenis, futsal, florbal, basketbal) alezeckou stěnu. Dále je v přidružených prostorách M-squash (ricochet), fitness s kardiozónou, multi-sportovní simulátor VISUAL SPORTS (golf, fotbal, hokej, baseball, americký fotbal, ragby, basketbal, kriket, pro děti vybíjenou příšerek a pouťovou střelnici s míčkem), a laserovou střelnici.

Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, některé mají balkon.Přistýlka je rozkládací křeslo nebo pohovka. Na pokojích vlastní příslušenství, rádio, SAT TV, telefon.

krytý hotelový bazén (25 x 12,5 m) v hotelu Srní.

POBYTY PRO SENIORY (od 55 let + doprovodná osoba nebo vnoučata) ve vybraných termínech cenově zvýhodněné pobyty s polopenzí od neděle do pátku (možnost prodloužení za zvýhodněné ceny). Během pobytu zdarma bazén v hotelu Srní, zvýhodněný poplatek za psa.

- platí pro děti od 2 do 15 let. Děti do 15 let na přistýlce mají ubytování včetně stravy (dle doprovodu) zdarma. Děti do 2 let bez nároku na služby zdarma.

snídaně – bufetovým způsobem. Možnost dokoupení večeře– bufetovým způsobem. (při malé obsazenosti je stravování v hotelu). Pro seniory od 55 let zvýhodněné ceny včetně polopenze.

Informace: parkování u hotelu za poplatek místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě

Informace o regionu

Česká republika — Šumava a Pošumaví

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter