phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Penzion a statek Český Dvůr

Výhody nabídky

  • Nádherná okolní příroda
  • Nově otevřené wellness s vířivou vanou, finskou a bylinkovou saunou
  • Rodinná atmosféra
  • Klidné a tiché prostředí

Penzion a statek Český Dvůr Kód: SCZ2CES

1 600PLN
Dorośli: 2 bez stravování Út 27.04 – Čt 29.04.21
Itaka

Penzion a statek Český Dvůr Kód: SCZ2CES Česká republika / Střední Čechy

Popis nabídky

Benešov, Nová Ves

Příjemný, zrekonstruovaný penzion a statek Český Dvůr se nachází v Nové Vsi poblíž Benešova. Obec je obklopena nádhernou přírodou.

Restaurace, venkovní posezení s možností opékání a grilování, společenská místnost (možnost cvičení, konferencí), pronájem školící místnosti (1 500 Kč / den).
Nově otevřené wellness s vířivou vanou, finskou a bylinkovou saunou

Nově zrekonstruované, útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou zařízeny vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC).

Bez stravování. Možnost doplatku na místě (snídaně 150 Kč, polopenze 300 Kč, plná penze 420 Kč).

Zapůjčení elektrokol (1000 Kč / den) či horských kol (350 Kč / den), cyklostezka v těsné blízkosti objektu, jízda na koni (400 Kč hodina na jízdárně, 700 Kč hodina na jízdárně s instruktorem).

Součástí statku Český Dvůr je jízdárna - možnost výuky jízdy na koních, organizovaných vyjížděk do přírody a také terapie sebepoznání prostřednictvím koní. Statek je častým místem pro pořádání seminářů a kurzů pro majitele koní i širokou veřejnost. 

Místa v okolí: Benešov (cca 11 km), zámek Konopiště ( cca 13 km), zámek Vlašim se zámeckou zahradou (cca 17 km), zámek Jemniště (cca 6 km). Do přírody se můžete vydat k horám Malý a Velký Blaník či na rozhlednu Špulku, odkud se nabízí krásný výhled do okolí. Informace o regionu

Česká republika — Střední Čechy

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky