phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Pytloun Wellness Travel Hotel

Výhody nabídky

  • Jeden z nejlevnějších hotelů v Liberci
  • Přátelský k domácím mazlíčkům
  • 3 km vzdáleno od Skiareálu Ještěd

Pytloun Wellness Travel Hotel Kód: SCZ2TRA

1 330PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 30.10 – Ne 01.11.20
Itaka

Pytloun Wellness Travel Hotel Kód: SCZ2TRA Česká republika / Severní Čechy / Liberec

Popis nabídky

Liberec

Hotel se nachází v klidné části města Liberec v ulici s původní roubenou zástavbou ze 17. století, blízko Ještědu, jehož vrchol vytváří dominantu celého kraje.

Recepce, snídaňová restaurace, lobby bar,  WiFi zdarma, wellness centrum (bazén, vířivka, sauna, masáže) – placená služba (rezervace nutná, nejlépe ještě před příjezdem do hotelu), dětské hřiště, parkoviště, dobíjecí stanice pro elektromobily Tesla a univerzální dobíjecí stanice.

Dvoulůžkové pokoje Standard nebo Comfort jsou vybaveny TV/sat., WiFi, vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí.

Snídaně formou bufetu. Tapas (malé občerstvení) v lobby baru pro hotelové hosty zdarma (denně od 14:00 – 20:00 hod). Další stravování v restauracích v Liberci.

Dětské hřiště; wellness centrum „ Luxury Island Spa“ (za příplatek: venkovní bazén se slanou vodou, venkovní finská sauna, vířivka, vnitřní tropická solno - bylinková sauna, masáže).

V libereckém kraji se nachází celá řada zajímavých památek jako zámek Sychrov, Frýdlant a významné stavby lidové architektury. Naopak Krkonoše a Jizerské hory mají výborné podmínky pro realizaci zimních sportů, zejména sjezdového a běžeckého lyžování. Milovníci přírody si zde však přijdou také na své i v letních měsících – v okolí je mnoho rozhleden, Panská skála a Prácheň. Symbolem kraje je vysílací věž na hoře Ještěd. V Českém Ráji se nachází zřícenina hradu Trosky, zámky Hrubý Rohozec, Hrubá Skála nebo Valdštejn. Za návštěvu určitě stojí také skalní město v Českém Ráji, které se snaží o zápis do chráněných památek UNESCO jako přírodní a kulturní skvost. Pro cykloturisty je v libereckém kraji vyznačeno přes 1800 km tras. 

Další místa v okolí
: hotel je 5 minut chůze od zastávky MHD, Liberecká radnice a historické centrum města, Skiareál Ještěd (cca 3 km),  3,3 km vzdálen od české a mezinárodní restaurace Pytloun, 3,7 km vzdálen od thajsko-japonské restaurace Saiko, koupaliště Vápenka, Zoo zahrada Liberec (cca 5,7 km), Botanická zahrada Liberec (cca 5,2 km), Lidové sady, Liberecká výšina, oblastní galerie, Severočeské muzeum, Aquapark centrum Babylon (cca 2,8 km), Zámek Liberec (cca 5,6 km), liebiegův zámeček, DinoPark Liberec (cca 5 km), Valdštejnské domky, Šolcův dům, zřícenina hradu Hamrštejn, Lesopark vratislavice nad Nisou, Koupaliště Sluníčko Vratislavice nad Nisou

Sleva 10 % speciálně pro klienty Čedoku na služby hotelového Wellness centra Luxury Island Spa 

Sleva 20 % pro klienty Čedoku na konzumaci v restauraci Zlaty Kohout v Pytloun Grand Hotelu

Pobytová taxa (19 Kč/osoba za den - není zahrnuto v ceně); Příplatek za domácího mazlíčka na pokoji (265 Kč/noc)

Informace o regionu

Česká republika — Severní Čechy — Liberec

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 1 330 Celkem Podrobnosti o ceně 2 660
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter