phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel U Zlatého jelena

Výhody nabídky

  • Hotel v historické budově méně než 50 metrů od Staroměstského náměstí 
  • WiFi po celém hotelu zdarma
  • Výborné hodnocení klientů
  • Možnost zvýhodněných jízdenek na vlaky RegioJet

Hotel U Zlatého jelena Kód: SCZ2JEL

1 000PLN
Dorośli: 2 snídaně Čt 26.05 – Pá 27.05.22
Itaka

Hotel U Zlatého jelena Kód: SCZ2JEL Česká republika / Praha

Popis nabídky

Hotel je vybudován v prostorách starého měšťanského domu založeného v roce 1366. Ubytováni budete na jednom ze tří historických schodišť v původních propojených domech U Zlatého jelena a U Českého lva. Svojí ideální polohou ve velmi známé Celetné ulici, bývalé Královské cestě, se hotel řadí mezi nejlépe situované ubytovací zařízení v samém srdci Prahy. Jen pár kroků Vás dělí od Staroměstského náměstí, chůzí dosažitelné jsou i všechny ostatní turisticky vyhledávané památky a místa, včetně Pražského hradu, odkud se Vám naskytne jeden z nejpůsobivějších pohledů na město.

Hotel U Zlatého jelena má vlastní kavárnu s nabídkou domácích sendvičů, polévek, salátů, koláčů a pečiva a také teplé čokolády, kávy Lavazza a výběru vín a lihovin. V pražské restauraci Erawan si mohou hosté vychutnat snídani s domácími českými specialitami. V hotelu je nádvoří a klidná terasa, které mohou hosté využívat od jara do podzimu. Recepce a turistické informace jsou otevřené nepřetržitě.

Každý z pokojů je unikátní jak svou polohou v domě, tak vybavením. Romantické ladění historického nábytku doplněné designovým řešením interiéru vám přinese jedinečný zážitek z pobytu. Rádi vás ubytujeme i s vašimi domácími mazlíčky. Pokoj typu Standard je vybaveny v jednoduchém, ale krásném stylu. Odpočinout si můžete na pohodlné manželské posteli. Na Vaše přání můžeme postele rozdělit na oddělená lůžka. Využít můžete také  malé posezení. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem.  Pokoje Superior nabízí dostatek prostoru pro oddych po náročném pracovním dni i objevování krás hlavního města. Pokoje jsou prostornější než pokoje typu Standard, mají manželskou postel, malé posezení a vlastní koupelnu s vířivou nebo perličkovou vanou. K pokojům se dostanete po původních dřevěných schodech.

Snídaně formou bufetu. Bufetová snídaně nabízí teplou i studenou kuchyni. Nabídka studeného bufetu zahrnuje domácí pečené müsli, nakládané sýry, ovoce, čerstvou zeleninu, koláče, croisanty a mnoho dalšího. Nabídka teplého bufetu nabídne variaci vaječných pokrmů, zeleninové nebo masové koláče, grilovací klobásky. V teplém počasí si naši snídani můžete vychutnat na nádherných terasách.

V celém hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. 
Hotel akceptuje domácí mazlíčky za poplatek. 
Dětská postýlka za poplatek
Městký taxa není v ceně - platba na recepci hotelu.
Pro zakoupení zvýhodněných jízdenek na vlaky RegioJet kontaktujte svého prodejce nebo objednávejte na info@cedok.cz, tel 296 184 910  

Informace o regionu

Česká republika — Praha

Mapa

Detaily nabídky