phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Libuše

Výhody nabídky

  • hotel u lázeňské kolonády
  • v těsné blízkosti budovy Centrálních lázní

Hotel Libuše Kód: 9443

PLN
Itaka

Hotel Libuše Kód: 9443 Česká republika / Poděbrady

Popis nabídky

Poděbrady.

Hotel Libuše leží na okrajilázeňského parku a kolonády v blízkosti náměstí a budovy Centrálních lázní.(cca 30 m).

Restaurace, recepce, zahradní restaurace, výtah.

Jedno až dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, TV SAT, lednice, telefon. Jiné typy pokojů na vyžádání.

VÍKEND PRO DVA 2 noci, plná penze, nástup v pátek (nejpozději do 13.00 hod.) program: pro ženu: 1x uhličitá koupel, 1x částečná masáž s rakytníkem, 1x solná jeskyně, 1x infrasauna, poukázka do kavárny. Pro muže: 1x uhličitá koupel, 1x částečná whisky masáž, 1x solná jeskyně, 1x infrasauna, poukázka do kavárny.

POBYT PRO SENIORY 5 nocí, polopenze, neděle-pátek 1x lékařská konzultace, 1x uhličitá koupel, 1x klasická částečná masáž, 1x solná jeskyně, poukázka do kavárny.

LÁZEŇSKÝ TÝDEN V PODĚBRADECH 6 nocí, polopenze program: 1x částečná masáž, 1x uhličitá koupel, 1x přísadová koupel Kneipp, 2x solná jeskyně, 1x Candella masáž, 1x parafínový zábal na ruce, 1x částečný zábal - s rakytníkem,  1x poukaz do kavárny,1x Hydrojet.

LÁZNĚ NA 4 DNY 3 noci, polopenze program: 1x uhličitá koupel, 1x přísadová koupel - vinná, 1x klasická částečná masáž, 1x částečný zábal - vinný, 1x solná jeskyně, 1x poukázka do kavárny.

DÁMSKÝ VÍKEND 2 noci, polopenze program:1x přísadová koupel - brusinková, 1x částečná masáž - brusinková s rakytníkem, parafínový zábal rukou, 1x solná jeskyně, 1x poukázka do kavárny.

REKONDIČNÍ POBYT 11 nocí, polopenze program: 1x lékařská konzultace, 4x uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 1x bahenní zábal z mrtvého moře, 1x klasická masáž částečná, 1x aroma masáž celotělová, 3x solná jeskyně,1x poukázka do kavárny, částečná masáž Aloe Vera.

RELAXACE V TÝDNU 2 noci, polopenze, program: 1x levandulová masáž částečná, 1x parafínový zábal na ruce, 1x uhličitá koupel, 1x solná jeskyně, 1x poukázka do kavárny.


AKTIVNÍ TÝDEN 5 nocí, polopenze, program: 1x uhličitá koupel, 1x přísadová masáž - mořská sůl, 1x klasická masáž  celková, 1x mořská masáž, 1x solná jeskyně, 1x poukázka do kavárny. 


Není-li uvedeno jinak, nástup na pobyt je od 13.00 hodin, u pobytů s plnou penzí končí obědem, u pobytů s polopenzí snídaní. Opuštění pokoje do 10:00 hod. Poplatek za psa: 150,- Kč/noc, jen po dohodě s hotelem.

Dle programů, snídaně - bufetovým způsobem, večeře výběr z menu.

Informace: Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Parkování před hotelem nebo na parkovišti za poplatek 1-4 noci 70,- Kč/noc, 5-13 nocí 50,- Kč/noc, 14 a více nocí 35,- Kč/noc.

Informace o regionu

Česká republika — Poděbrady

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter