phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Opilé sklepy - apartmány

Výhody nabídky

  • Turistika, cykloturistika
  • Vinařská turistika
  • Moderně vybavené apartmány s kompletně zařízenou kuchyňkou
  • Vlastní archivní sklep v apartmánu s nabídkou vín od místních vinařů

Opilé sklepy - apartmány Kód: SCZ2HHM

3 500PLN
Dorośli: 2 bez stravování Po 13.07 – St 15.07.20 (3 dny / 2 noci)
Itaka

Opilé sklepy - apartmány Kód: SCZ2HHM Česká republika / Pálava a Slovácko / Velké Pavlovice

Popis nabídky

Velké Pavlovice

Na úpatí Staré Hory, přímo pod nejstaršími vinohrady ve Velkých Pavlovicích. Jedná se o vinařskou uličku, kterou tvoří 15 barevných domků (apartmánů – vinných sklípků) v jedné řadě.

V přízemí moderně vybavená kuchyňka s jídelním koutem a samostatným WC. Z kuchyňky je přístup do vlastního archivního sklepa – nabídka vín od místních vinařů za standardní nákupní ceny (úhrada na místě). V 1.patře dvě ložnice. V celém apartmánu Wi-Fi zdarma. Každý apartmán má vlastní garáž, kterou je možno případně využít jako úschovnu kol. Možnost posezení na malé terase za každým apartmánem s výhledem na vinohrad a ovocný sad. V místě a okolí – bowlingové centrum ve Velkých Pavlovicích, bobová dráha v Němčičkách, možnost návštěvy vinařského sklepa s řízenou degustací místních vín, v letní sezóně účast na bohatém kulturním programu města, akcích zaměřených na víno, meruňky a folklór.

Apartmán maximálně pro 6 osob – dva dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, každý pokoj má vlastní sprchu, WC a balkon s výhledem na okolní vinařské obce. K dispozici 1 dětská postýlka (na vyžádání).

Bez stravování – kompletně vybavená vlastní kuchyňka (lednička, myčka, el. sporák, varná konvice, sklo, nádobí. Stravování je také možné v místních restauracích.

Koupání - městské koupaliště Němčičky (cca 5,5 km), letní koupaliště v Hustopečích (cca 10 km), krytý bazén a letní koupaliště v Břeclavi (cca 24 km), městské koupaliště v Mikulově (cca 22 km), Novomlýnské nádrže a nový Aquapark Moravia v Pasohlávkách (cca 35 km).

Parkování - v garáži apartmánu (1 auto) nebo na vyhrazeném parkovišti u apartmánů (obojí zdarma)
V období hlavní prázdnin (červenec-srpen) - pouze týdenní pobyty sobota- sobota.

Informace o regionu

Česká republika — Pálava a Slovácko — Velké Pavlovice

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky