phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Wellness Hotel Astra - Dětský Klub Transylvánie

Výhody nabídky

 • Pohádkový klub Transylvánia 
 • V našem dětském klubu se můžete spolu s hrdiny hotelu Transylvánie těšit na tyto aktivity:
 • Mavis s Dennisem objevují Trautenberkovo tajemství
 • Učíme se kouzlit s Denisem
 • Z pohádky do pohádky z Transylvánie do Krakonošova
 • Hledání horského pokladu

Wellness Hotel Astra - Dětský Klub Transylvánie Kód: SCZ2AST

10 390PLN
Dorośli: 2 polopenze Ne 28.06 – Ne 05.07.20 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Wellness Hotel Astra - Dětský Klub Transylvánie Kód: SCZ2AST Česká republika \ Krkonoše a Podkrkonoší

Popis nabídky

Špindlerův Mlýn

Wellness Hotel Astra Superior 3* je rodinný hotel v samotném srdci Krkonoš -  ve Špindlerově Mlýně. Hotel je situován tak, že máte krásný výhled na Kozí Hřbety, Hromovku a Špindlerovskou přehradu. Vzdálenost do centra je 500m. K zázemí hotelu Astra patří také moderní wellness centrum s 3 typy saun, relaxační zónou s výhledem do přírody a různých procedur na vyžádání.

V hotelu Astra najdete také solárium, bowling, kulečník a konzoli X-box. K dispozici je kolárna.

V hotelu jsou příjemně vybavené jak dvoulůžkové, tak tří - nebo čtyřlůžkové pokoje. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici pěti-lůžkové apartmány. Celková ubytovací kapacita je 55 pokojů, které v roce 2016 prošly rekonstrukcí. Všechny pokoje mají Sprchu, WC, TV a WI-FI. 

K zázemí hotelu Astra patří také moderní wellness centrum s 3 typy saun, relaxační zónou s výhledem do přírody a různých procedur na vyžádání.

V hotelové restauraci se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně

Ve Špindlerově Mlýně je nepřeberné množství sportovních a adrenalinových aktivit. Špindlerům Mlýn je ideální místo na jednodenní výlety po Krkonošském národním parku. Trasy jsou vhodné jak pro dospělé, tak i pro ty nejmenší. 

Cesta k prameni Labe Vydejte se s celou rodinou k turistickému prameni Labe. Buď můžete vyjet lanovkou na Medvědín a odtud příjemnou procházkou jít 6 km. Nebo si vyšlápněte kopec a jděte 8,9 km přímo od hotelu. Cíl je v nadmořské výšce 1387 m. Na místě najdete lavičky, erby měst, kterými řeka protéká, sochu Alegorie vody a především pak kamennou studnu s přítokem a odtokem Labe.   Harrachova cesta Jděte po stopách šlechtického rodu Harrachů, kteří se výrazně zasloužili o rozvoj místního regionu. V cíli na vás pak čeká Labská bouda, kde naberete sílu před cestou zpět do hotelu. Celou cestu uslyšíte šumění Labe. Krása Labské rokle a Pančavského vodopádu, spadajícím do hloubky 250 m, vás uhrane natolik, že i to příkré stoupání nám odpustíte.   Sněžka Čeká vás celodenní výlet. Odměnou vám bude výhled, na který jen tak nezapomenete. Právě taková je cesta od hotelu až na Sněžku do nadmořské výšky 1603 m. Ráno si tedy dejte pořádnou snídani a zabalte svačinu. Je nejvyšší čas vyrazit. Večer doporučujeme naložit se do vířivky a zajít si do saunového světa u nás v hotelu. Cykloturistika Šlápněte do pedálů. Krkonoše nejsou zdaleka jen o chození. Jsou protkané kilometry a kilometry cyklotras. Za jeden den tak uvidíte a navštívíte více než při chození za týden.

Informace o regionu

Česká republika — Krkonoše a Podkrkonoší

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
10 910
Ušetříte: 520
10 390 Celkem Podrobnosti o ceně 20 780
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter