phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Pytloun Wellness Hotel Harrachov

Výhody nabídky

  • Naučná stezka a turistické trasy v těsné blízkosti hotelu
  • Wellness centrum Luxury Mountain Spa

Pytloun Wellness Hotel Harrachov Kód: SCZ2HAR

1 407PLN
Dorośli: 2 snídaně Ne 10.04 – Út 12.04.22
Itaka

Pytloun Wellness Hotel Harrachov Kód: SCZ2HAR Česká republika / Krkonoše a Podkrkonoší / Harrachov

Popis nabídky

Harrachov - Rýžoviště

Hotel se nachází v Harrachově v těsné blízkosti naučných stezek a turistickych tras s krásným výhledem na Čertovu horu.

Recepce, restaurace, kavárna, herna, lobby bar, herna pro děti, školící místnost, WiFi, wellness centrum, venkovní terasa, parkoviště u hotelu střeženo kamerovým systémem s dobíjecí stanicí pro elektromobily.

Dvoulůžkové pokoje Superior/ Deluxe s možností přistýlky, vana, WC, TV SAT, telefon, trezor, minibar, WI-FI, čajový a kávový set. Rodinné pokoje Superior / Deluxe mají 2pevná lůžka + palandu.
Pokoje superior jsou bez balkonu, pokoje deluxe mají balkon.


Lyžování – lyžařský vlek 100 m od hotelu, lanovka 450 m, noční lyžování 100 m. V okolí vhodné běžecké terény.

Snídaně, které jsou podávány formou bohatého bufetu. Večeře (formou 3-chodového menu nebo bufetu, dle aktuální nabídky hotelu).

24.12. - Štědrovečerní večeře formou bufetu se skleničkou sektu a vánočním dárkem - je pro ubytované hosty povinná. Tento den se nepodává klasická polopenze.

31.12. Silvestrovská večeře formou bufetu s reprodukovannu hudbou a ohňostrojem. Je pro ubytované hosty povinná. Tenm den se nepadává klasická polopenze.

1x za pobyt káva a koláč při pobytu na 3 a více nocí

Billiár, šipky, stolní tenis, herna pro děti, wellness centrum Luxury Mountain Spa(sauna, venkovní vířivka, parní lázeň - denně hodinový vstup zdarma ve veřejných časech; masáže za poplatek).

Místa v okolí: Sklárna Harrachov (druhá nejstarší sklárna v Čechách, zachoval se zde tradiční způsob výroby), Muzeum Skla Harrachov (součástí sklárny, obsahuje historicky a technologicky ucelenou sbírku historického skla z produkce harrachovské sklárny), Pivovar Harrachov (minipivovar s restaurací přímo v areálu sklárny, sousedí s hlavní hutní halou sklárny, z restaurace je tak možné sledovat prosklenou stěnou výrobu skla), Ski Muzeum Harrachov (např. k vidění maketa obřího můstku), Hornické muzeum v Harrachově (ukázky minerálů fluoritových ložisek, nástroje a pomůcky používané při těžbě, mapy a fotografie dokumentující práci na zdejším ložisku, prohlídková štola je dlouhá zhruba 1000 m, trasa vedená typickým prostředím rudného dolu), Mumlavský vodopád (cca 10 m vysoký Mumlavský vodopád, jeden z nejkrásnějších a také nejmohutnějších v celé České republice, pár desítek metrů odtud zajímavé erozní útvary - tzv. Obří kotle (obří hrnce) - balvany a skalní plotny), Krkonošské muzeum Šindelka (expozice je umístěna v žulové budově), Ozubnicová železnice Tanvald - Harrachov (jediná ozubnicová železnice České republiky)

Harrachov Card - zdarma na recepci hotelu, věrnostní karta pro návštěvníky
Harrachova, díky které lze získat slevy na služby i další výhody (pro více info - https://www.harrachovcard.cz/index.php/cs/)
Sleva 10 % pro klienty Čedoku na masáže a služby wellness centra
Příplatek za domácího mazlíčka na pokoji 400,-Kč/noc - nutno hlásit předem
Parkování za poplatek
Místní poplatek není zahrnut v ceně, úhrada na místě
Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek 100,-Kč/noc

Informace o regionu

Česká republika — Krkonoše a Podkrkonoší — Harrachov

Mapa
Recenze
5,0 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

Fakultativní výlety

Detaily nabídky