phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Terra

Výhody nabídky

  • Možnost uplatnění státního voucheru 4 000 Kč
  • V krásném prostředí Krkonoš pod Černou horou
  • Pokoje po rekonstrukci
  • Kvalitní bazén s whirlpoolem

Hotel Terra Kód: SCZ2VTE

2 200PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 22.10 – Ne 24.10.21
Itaka

Hotel Terra Kód: SCZ2VTE Česká republika / Krkonoše a Podkrkonoší / Janské Lázně

Popis nabídky

Janské Lázně

Hotel Terra se nachází v centru lázeňského města naproti Kolonádě.

Hotel je propojen výtahem s Aquacentrem a LD Lázeňský Dům, kde se provádějí procedury. V hotelu se nachází  úschovna lyží a kol.
Aquacentrum - termální bazén s protiproudem, masážními a perličkovými lůžky, saunami, parním boxem, vnitřní a venkovní vířivkou, bufetem.

Bellis - nově zrekonstruované 2lůžkové pokoje vybavené standardní manželskou postelí o šíři 180 cm (z toho 13 pokojů s možností oddělení postelí na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm, 2 pokoje s neoddělitelnou postelí o šíři 180 cm, 1 pokoj s postelemi na pevno oddělenými o šíři 90cm)
Iris - nově zrekonstruované 2-lůžkové pokoje s balkónem, vybavené standardní manželskou postelí o šíři 180 cm (z toho 3 pokoje s možností oddělení postelí na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm, 1 pokoj s postelemi oddělenými na pevno o šíři 90 cm)
Lotus - nově zrekonstruovaná apartmá (suite) vybavené standardní manželskou postelí o šíři 180cm bez možnosti oddělení a s možností přistýlky
Veronica - nově zrekonstruované 1lůžkové pokoje vybavené neoddělitelným lůžkem, (z toho 8 pokojů s postelí o šíři 140 cm, 5 pokojů s postelí o šíři 90 cm)

LÁZEŇSKÁ POHODA- 7 nocí - státní příspěvek
(neděle - neděle), polopenze 
Možnost uplatnění státního voucheru 4 000 Kč / cena po odečtení od 7 060 Kč za osobu
Program: 1x klasická masáž částečná, 1x havajská masáž částečná, 2x celková perličková koupel v termální vodě, 2x celková přísadová koupel v léčivé termální vodě, 1x rašelinový zábal, vstup do Aquacentra (2 hodiny denně),vstup do fitness centra (2 hodiny denně), poukázka na kávu v lázeňské Kolonádě

REGENERACE PO COVID - 19 - 7 nocí - státní příspěvek / balíček na vyžádání
(neděle - neděle), polopenze 
Možnost uplatnění státního voucheru 4 000 Kč / cena po odečtení od 8 900 Kč za osobu
Program: vstupní lékařská prohlídka, 3x týdně pitná kúra,15 procedur zaměřených na rekonvalescenci po prodělaném onemocnění COVID-19: 5x inhalace, 1x kondiční dechové cvičení, 2x skupinové kondiční cvičení, 2x klasická masáž částečná, 2x rašelinový obklad hrudní páteře, 2x celková perličková koupel, 1x suchá uhličitá koupel, vstup do Aquacentra (2 hodiny denně),vstup do fitness centra (2 hodiny denně), poukázka na kávu v lázeňské Kolonádě

RODINNÝ POBYT V KRKONOŠÍCH - 5 nebo 7 nocí - balíček na vyžádání/ cena od 6.850,-Kč / dosp. osoba
nástup libovolně v termínu 6.6. - 5.9.2021
Program: ubytování s polopenzí, 1x vstupenka na Stezku korunami stromů, 1x vstupenka do Baldova světa v areálu Mladé Buky (vstup na max. 5 hodin), 1x vstupenka na bobovou dráhu Berta v areálu Mladé Buky. 
Bonus:vstup do lázeňského AQUACENTRA na 2 hodiny denně, vstup do Fitness centra,káva v lázeňské Kolonádě ZDARMA,10% sleva na volně prodejné procedury

VÍKENDOVÝ RELAXAČNÍ POBYT - 3 noci

(čtvrtek - neděle), polopenze
Program: 1x klasická masáž částečná, 1x havajská masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x přísadová koupel, vstup do Aquacentra (2 hodiny denně), vstup do fitness centra (2 hodiny denně), poukázka na kávu v lázeňské Kolonádě

AKTIVNÍ ODPOČINEK V KRKONOŠÍCH - 4 noci 
(neděle – čtvrtek), polopenze
Program: 1x havajská masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 2x celková přísadová koupel v léčivé minerální vodě, poukázka na kávu v lázeňské Kolonádě, 2 hodiny denně vstup do Aquacentra, denně volný vstup do fitness centra, vstupenka na Stezku korunami stromů Krkonoše, obousměrná jízdenka na lanovou dráhu na Sněžku.

5 DNÍ ODPOČINKU PRO SENIORY
(neděle-čtvrtek), polopenze
Program: 1x Nordic walking ( 30 min. instruktáž, 60 min. chůze,2x parafínový zábal, 1x skupinové cvičení v rehabilitačním bazénu, 2x přísadová koupel, vstup do fitness centra (2 hodiny denně), vstup do Aquacentra (2 hodiny denně), poukázka na kávu v lázeňské Kolonádě.


HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ
Ubytování se snídaní
Bonus
vstup do Aquacentra na 2 hodiny denně
1x poukázka do kavárny na kávu
10% sleva na volně prodejné masáže

Běžky - v okolí vhodné terény
Sjezd - ski areál Černá Hora - Pec, ski bus odjíždí z autobusové zastávky na Kolonádě, která se nachází ve vzdálenosti cca 100m od hotelu Terra

Dle jednotlivých programů, polopenze nebo plná penze
U hotelového ubytování snídaně

Koupání - hotelový bazén

Parkování - dle dostupné kapacity za poplatek Kč 50,-/den - úhrada na místě v den příjezdu v přijímací kanceláři
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místě (26,- CZK osoba a noc)
WiFi připojení zdarma
Zapůjčení županu a fénu na celou dobu pobytu
Podmínky čerpání státního poukazu: výše podpory je 4 000 Kč na osobu a pobyt / voucher je možné vygenerovat zde: https://www.kudyznudy.cz/dolazniVouchery vygenerované v roce 2020 je možné uplatnit i v roce 2021. Pobyt s minimální délkou 6 nocí a alespoň 5 procedurami realizovaný do 31.12.2021. Platí pro pojištěnce českých zdravotních pojišťoven starší 18 let s trvalým pobytem v ČR.

Informace o regionu

Česká republika — Krkonoše a Podkrkonoší — Janské Lázně

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky