phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Horizont

Výhody nabídky

  • ZDARMA bazén, whirlpool, sauna, fitness, Wi-fi připojení, 
  • V hlavní sezoně skibus a animační programy pro děti i dospělé 
  • Karta hosta se spoustou výhod a slev v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě 
  • Slevy za včasný nákup 

Hotel Horizont Kód: SCZ2DHP

2 967PLN
Dorośli: 2 snídaně Čt 07.04 – Ne 10.04.22
Itaka

Hotel Horizont Kód: SCZ2DHP Česká republika / Krkonoše a Podkrkonoší / Pec pod Sněžkou

Popis nabídky

Pec pod Sněžkou

V centru známého turistického střediska Pece pod Sněžkou

Zima
Celkem 4 restaurace a bary, kde servírují pokrmy z tradiční české a krkonošské kuchyně, ale také speciality moderní zážitkové gastronomie, bezlepková jídla i dětská menu, SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu s jedinečným výhledem.
Sport a wellnes centrum nabízí vyhřívaný bazén s protiproudem, vířivku, saunu, posilovnu, kuželky, squash, ricochet, stolní tenis, lekce spinningu, masáže, zábaly, koupele, dětský koutek. V hotelu je půjčovna lyží, běžek, snowboardů a sáněk, možnost objednání lyžařské školy.V období 23.12.2021-18.03.2022 skibus pro hotelové hosty zdarma a animační programy pro děti i dospělé. Wifi připojení po celém hotelu.

Léto
ve 3 restauracích si můžete vychutnat bohatou nabídku typických českých specialit a mezinárodní kuchyně, včetně široké nabídky pečlivě vybraných tuzemských i zahraničních vín. V jedné z restaurací hraje večer živá hudba, SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu poskytne překrásný výhled na vrcholky hor a celé městečko. V Sport a wellness centru je bazén s protiproudem, vířivkou, saunou a posilovnou. Zahrát si je možné kuželky, badminton, squash, ricochet a stolní tenis a nebo jít na spinning. Je zde také půjčovna sportovních potřeb, horských kol, kadeřnictví, billiard, dětský koutek, směnárna, možnost praní prádla. Široká je také nabídka wellness služeb prováděných odborně vyškolenými pracovníky. Lze vybírat z pestré nabídky masáží, zábalů či koupelí. V průběhu prázdnin probíhají animační programy pro děti i dospělé, k dispozici je dále letní terasa s trampolínou, houpačkami a pískovištěm, možnost zapůjčení elektrokol.

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním příslušenstvím, telefon, SAT/TV, minibar, fén, trezor. Rodinné pokoje jsou 2 pokoje propojené dveřmi určené pro min. 2 dospělé osoby a maximálně 2 děti. Superior pokoje jsou dvoulůžkové pokoje ve vyšších patrech hotelu s výhledem, varný set s kávou a čajem, voda, ovoce, župan a pantofle na pokoji.

Výhoda pro seniory (od 55 let) - plná penze za cenu polopenze (obědy zdarma)

Sjezd – u hotelu vlek pro děti, mírně pokročilé a začátečníky, v blízkém lyžařském areálu sjezdovky všech stupňů obtížnosti, pro hotelové hosty skibus od hotelu zdarma (jezdí v sezoně každých 30 min.)
V hotelu je možné objednat lyžařskou školu.
Běžky – Pec pod Sněžkou - východiskem běžeckých túr

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu, obědy pro seniory formou denního menu nebo svačinový balíčekParkování - na hlídaném parkovišti u hotelu za poplatek
Místní poplatky - nejsou zahrnuty v ceně, úhrada na místě

Informace o regionu

Česká republika — Krkonoše a Podkrkonoší — Pec pod Sněžkou

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky